Hneda farba na oranzovo

Príspevok v téme: Hneda farba na oranzovo
niki777

ahojte , mam problem veľky. cez leto som mala tmavohnede spodky a aj ofinu ostatok bol blond. teraz som sa rozhodla ist zase do blond uplne. bola som u kadernicky ale chytilo mi to hnede trochu do oranzova a niektora hneda nezmizla len vybledla trosku. tak sme boli s priatelom vyberat farbu a skusili sme to doma. chytilo to celkom v pohode len mi trosku ozltli vlasy.dala som si palette uil1 ci ako sa to pise. len tie hnede mi nechytili.tak sme boli este kupit palette c9 a skusili sme to ta mi to pekne vybielila tu zltu a hnede uz zacalo chytat blond. tak priatel navrhol nech si este dam tu uil1 lebo nam este ostalo tak mi to votrel do tych tmavych vlasov a co este ostalo pretrel tie vrchne. a stal s apruser chytilo mi to zase na oranzovo a teraz vyzeram boze hruza ani von nechcem ist. poradte co robit ? ako dostat tu oranzovu prec ? mam si este raz kupit tu c9? a pretriet to? prosim poradte som zufala

lenkaa123456

rozhodla som sa ze budem blondina :) teda aspon ze to vyskusam. moja prirodna farba vlasov je stredne - tmavo plava. vlasy som si naposledy farbila asi pred polrokom, ale farba sa vymyla, takze nevidno odrasty. chcem sa opytat ci mi chyti na take vlasy niektora blond faba od palette? kebyze mi nahodou blond nepristane tak chcem potom nato dat nejaku svetlo hnedu, chyti mi nato?

niki777

normalne v DM ... take fialove balenie je to a aj sam o sebe je fialovy.som bola prekvapena ako pekne mi to stiahol.som nemusela ani vyhodit tolko korun za farby rozne. no tak vela stastia:)

niki777

kuku-ruku : ale iste ano. silver sampoo sa to vola.. taky fialovy a pekne mi tu zltu vytiahol do biela a tie co mi pochytali do oranzova teraz su take prirodzene blond akoby taka tmavsia.. lepsie akoby mali byt hrdzave he

niki777

no tak dopadlo to vsetko dobre..nad moje ocakavania.poradilami jedna kamaratova sestra a len som si kupila v drogerke sampon bieliaci a bolo po probleme :) uz mozem s kludom vyjst von a mam blond aku som chcela :)

sun0808

no,len ide o to,ze priatel sa bude riadit obrazkami na obaloch.prosim ta,nech zajde do nejakeho prof.kadernictva,aby mu poradili aku.ak je to uz oranzova,je tam vela cerveneho pigmentu...no neviem.nech im popise o co ide,poradia.ide ti o vlasy,uz aj tak tam bolo dost farby.

sun0808

ak mas moznost ,v buducn.vyhladaj inu kadernicku,tato je zrejme dobra kosit chlapov,aj to na jeden sposob.alebo mas vela pigmentu,preto nechyta,ale s tym ta mala oboznamit.tak sa daj dokopy:))