prosím vás, pomôžte mi....

Príspevok v téme: prosím vás, pomôžte mi....
kvietok9

ahojte, ja viem, že už je neskoro sa pýtať, ale tak predsa. Som v 7.mesiaci tehotenstva, a za celý ten čas som nikde nebola.... až na dnes, baby ma zavolali, nech idem večer do mesta, že po dlhom čase. Tak sme išli, najprv sme sa išli napapať, a potom sme si sadli do takého baru, bolo tam síce dosť nafajčené, ale mi sme si našli taký kútik, kde toho nebolo až tak vela.... necítila som sa tam dobre, lebo som stále myslela na malé....tak som tam sedela tak okolo pol hodinky...nepila som a ani som nefajčila, len tam bolo trochu nafajčené....potom som sa radšej zobrala, že idem domov....predsa je mi dôležitejšie zdravie môjho malého....ale chcem sa spýtať, nemohlo mu to nejako ublížiť,?????????? prosím vás....stále musím nato myslieť.......a velmi sa bojím...... prosím....

sun0808

kvietok,ja som do 12.teho tyzdna netusila o tehotenstve(mala som menstr.)tahala som 24hodinove sluzby ako casnik,v dyme,strese.casto som si lahla spat po 30hodinach.ked som zistila,ze som tehotna,velmi som sa bala...vsetko ok dopadlo,mala ma 6 a zatial nebola nejako chorlava.dufam,ze ani nebude.
som si ista,ze ani tvojmu babu vcerajsok neublizil...skor mu ublizis stresovanim.

bazalka

Ahoj, môj názor je, že si asi príliš precitlivená a príliš sa pozoruješ. Viem, že chceš svojmu dieťatku len to najlepšie, ale naozaj nemusíš mať obavy z toho, že si bola pol hodiny v zafajčenom prostredí. To mu skôr uškodíš tým, že teraz z toho stresuješ. Naozaj to nevadí, keďže tam nechodíš pravidelne. Si uvedom, koľko žien fajčí celé tehotenstvo. To je problém, nie toto. A tá krv z nosa je naozaj z nervov, s tým barom to nemá nič spoločné. Takže hlavu hore a hlavne kľud:))

karioll2

s tym vcerajskom to nema nić spolocne,ved zacni konecne mysliet.a mimochodom,keby to boli naozaj kamosky,nevlacili by ta po podnikoch

ked sa ti aj toci hlava,mozes mat vysoky tlak,co je v tehotenstve bezne a jeden z prejavov je,ze ti praskne nejaka malicka cievka v nose

kvietok9

neviem čo robiť...dnes ráno sa mi strašne pustila krv z nosa....a celý den sa mi točila hlava....to sa mi nestalo už velmi dávno s tou krvou....môže to mať niečo spoločné s včerajškom??????????? dúfam, že nie...velmi sa bojím :-((((

meggy10

dobre keby si videl v tom okamihu mojue velke oci na obrazovke a ako som sa striasla, to nebola sranda o takej hodine idem ja uz do hajan, tak sa maju dobru noc, pozdrav kvety a polej mamu.

meggy10

ty sialenec sialeny keby si vedel aky sok si mi sposobil srdce mi bije jak dive a cela sa trasiem este aj teraz!!!!!!!