prosím vás, pomôžte mi....

Príspevok v téme: prosím vás, pomôžte mi....
kvietok9

ahojte, ja viem, že už je neskoro sa pýtať, ale tak predsa. Som v 7.mesiaci tehotenstva, a za celý ten čas som nikde nebola.... až na dnes, baby ma zavolali, nech idem večer do mesta, že po dlhom čase. Tak sme išli, najprv sme sa išli napapať, a potom sme si sadli do takého baru, bolo tam síce dosť nafajčené, ale mi sme si našli taký kútik, kde toho nebolo až tak vela.... necítila som sa tam dobre, lebo som stále myslela na malé....tak som tam sedela tak okolo pol hodinky...nepila som a ani som nefajčila, len tam bolo trochu nafajčené....potom som sa radšej zobrala, že idem domov....predsa je mi dôležitejšie zdravie môjho malého....ale chcem sa spýtať, nemohlo mu to nejako ublížiť,?????????? prosím vás....stále musím nato myslieť.......a velmi sa bojím...... prosím....

meggy10

podla mna robis somarinu ze vzdy sedis len doma mala by si sa viac prechadzat na vzduchu, aj ked si vyjdes s kamoskami ved urcite su aj take podniky kde sa nefajci a nie teraz sediet doma do porodu este sa aj potom nasedis ked sa ti narodi do snehu.

bingham a co nieco zle som napisala?

kvietok9

ved dobre, ja som sa len chcela spýtať, alebo uistiť, že je to ok.....lebo som nejaká precitlivená....ved sa mi nečudujte.... dakujem za odpovede

aluska

boze raz si bola v bare a teraz co??co sa tak mohlo stat tomu babu ked si sedela pol hodinu v bare?ako cigarety su svinstvo, ale nie ked ich dychas pol hodinu

kvietok9

samozrejme...ved som nikde nebola 7 mesiacov...teraz prvý krát....a už ani nepôjdem, lebo viem, že znova by som sa velmi bála o malé a ani by som si neužila tú zábavu...tak budem radšej doma, a v klude...

meggy10

jeziiis ti ludia si uz nevedia ani co vymysliet ja som tiez bola v bare par x a urcite som nestresovala ako ty, aj ked je pravda ze pasivne fajcenie viac skodi ako aktivne, ale toto sa uz pytat? tak radsej sed doma na riti a nebudes sa bat nicoho

kvietok9

no ja viem, že sa všade fajčí...ale tak, tam bolo dosť nafajčené a ja nefajčím...ale tak som tam kvoli babám chvílu sedela....ale tak teraz mám obavy, či je bábo zdravé....možno som len potrebovala počuť...že je všetko v poriadku...