modelka?aj tak sama

Príspevok v téme: modelka?aj tak sama
zuzinka1001

Nebudem sa tu nicim pysit,zivot modelky stoji za nic,co sa tyka kamaratov a nebodaj priatela.Mam 21 a mam milion znamych ale ziadneho skutocneho priatela alebo priatelku.Niekedy sa citim tak hrozne ze raz urcite spacham samovrazdu.Normalni chalani sa ma boja oslovit a blbych pritahujem ako magnet:(nikdy si nie som ista ci ma ma niekto rad kvoli tomu aka som,ale ako vyzeram:(neviem si predstavit ze ked zostarnem,ostanem uplne sama:(((vyskusala som aj rozhovory s psychologickou a lieky ale nic mi nepomaha

[zruseny12]

ZUZINKA
...no,v zivote to tak chodi...nie stale plati...ZE KRASNA ZENA TO MA V ZIVOTE LAHKE...to si len myslia niektory a hlavne taky co nie su pekny...ale je to vsetko o tom,ake kto ma v zivote stastie atd.
su aj ine pripoviedky na pekne zeny napr.raz som pocula od jednej ako povedala...KEBY PEKNA NEBOLA K...A BY NEBOLA...
NIE KAZDEJ ZENE KRASA JE NA OSOH...
ZALEZI LEN NA TEBE AKO SA K TOMU TY POSTAVIS
PRAJEM TI VELA STASTIA

jajka001_

pokial nechces cakat a cakat ci ta oslovi nejaky zaujimavy chalan, tak naber odvahu a oslov ty toho, ktory sa ti paci.

zuzinka1001

alzbee dakujem,neviem neskusala som to este ale mna nasi vychovali na starej skole a teda tak ze chalan by mal byt prvym iniciatorom,tak neviem ci by som nabrala odvahu:)

alzbee

muc: nechapem, preco by si mala namyslat o svojej krase..to, ze je niekto so sebou spokojny, neznamena, ze je automaticky namysleny...rdasej, nech je so sebou spokojna, nez vyplakavat, ze ako hrozne vyzera...
zuzinka1001: zialbohu, to je zrejme kruta dan za modeling...co sa tyka tych chlapov, tak vyskusaj oslovit ty nejakeho, ktory sa ti paci:))

muc

zuzinka precitaj si nazov tvojej temy a zistis, ci si namyslas, alebo nie.
... a mimochodom rada odznela, len ju treba vediet prijat. ale suhlasim, zrejme nebolo to to, co si pocut chcela.

zuzinka1001

ja si teda o sebe nenamyslam absolutne nic,mam zo seba komplexy dost casto.ale uz ich tak neriesim ako ked som bola mladsia...ja som chcela nejaku radu a nie suche konstatovanie ale aj tak dakujem

muc

fuuuuuhaaaa :))
takze v tvojom pripade plati, ze "pacim sa si mam sa rada" :))
no skus klesnut na zem moja a prestan si namyslat o svojej krase. takych ako ty su stovky, tisice...
ak budes normalne sa spravat a nie namyslene, tak budes normalnych aj pritahovat.