!!!!!!!!AKO SA VOLA "STEPER " CO NAPODOBNUJE KOLIESKOVE KORCULE !!!!!!!!!!

Tessy06

výborne, konečne niečo k veci..

mimochodom takéto nicky "pre lili" ... "pre tes"... kto má vedieť, že to je tá istá osoba´? a že "počiatočné príspevky" sú od teba?? veď aj ip-ečka je iná...

pre tes

tak mimochodom tes,pisala som,ze som cvicila na tom stroji a jeho nazov som uviedla este v pociatocnych prispevkov a nikde som nepisala,ze neviem ako sa vola-wave to je jeho nazov,tak si ty lepsie citaj prispevky
a dam ti link,aby si videla o com pisem
www.fitline69.com

Tessy06

pre tes...
ty si sa tiež vyjadrila veľmi presne... "videla som v jednom fitku taký stroj, ale neviem, ako sa volá" ... snaha sa cení, ale načo taká informácia? to nikomu nepomôže, ja som sa aspoň pokúsila nájsť ho na webe...

môžeš ho ísť do toho fitka odfotiť, aspon budeme vedieť, ako to vyzerá

pre tes

akoze nikto sa tu nechce hadat,ale potom sa treba vyjadrovat presnejsie.pisalo sa tu o stroji,ktory simuluje korculovanie,na ten ti nemozem dat link,lebo som na nom cvicila iba v jednom fitku a to,co si ukazala ty,tak to je posilnovac stehien a pri nom sa robia pohyby od sebe a k sebe,takze s korculovanoim to nema nic spolocne...
a mimochodom,ja som reagovala na nazov temy a nemam chut sa tu s tebou hadat,len som napisala ako to je

Tessy06

ach, máš pravdu Liliii... upokoj sa Tessy, upokoj sa... vedela som, že ma dnes nemajú nechávať s tými salonkami osamote

Tessy06

pre tes... tes ti ďakuje, ale vie čítať... aj ty by si sa to mal/a naučiť:

22:22 CET (Central European Time) som sa Liliii jasne spýtala, či náhodou nemyslí toto, alebo niečo podobné.

22:27 CET - citujem Liliii: "TES VELKA VDAKA !" čo v jazyku inčučúnov znamená, že áno, myslela práve toto... či to simuluje korčulovanie, alebo nie, je už druhá vec...

a keď vieš o lepšom prístroji na cvičenie, sem s tým, ... všetci si určite radi nechajú poradiť

pre tes

tess:
to na co si tu nechala odkaz nema nic spolocne so strojom,ktory simuluje korculovanie.to,co si tu nechala ako odkaz je len leg magic