ma to buducnost?

Príspevok v téme: ma to buducnost?
zufalost

keby vas otec vasho priatela neznasal, bojovali by ste o lasku alebo by ste to vzdali? sme spolu par rokov, jeho otec ma skoro vobec nepozna a ani sa ma nesnazi spoznat, lebo k nim nesmiem chodit. na moju adresu sa vyjadruje pred priatelom nelichotivo, pricom nema ziadny dovod a samozrejme, priatel mi to potom s placom povie a sme obaja zufali. nemozem sa vyrozpravat ani vlastnému súrodencovi, lebo priatelovi by to ublizilo, by sa vraj potom za to hanbil. bojim sa nasej buducnosti...ci ma vobec nas vztah nejaku buducnost...nechcem byt rozbuska medzi nim a jeho otcom. rani ma to a este ma k tomu vsetkemu trapi aj to, ze sa nemam komu v tejto chvili vyplakat. nechcem to vzdat, lebo potom mi skoda dalej zit...situacia bezvychodiskova:(

zufalost

ked ona ma priority ujasnene, ale ja nechcem byt ta rozbuska, ako som uz vravela...aby mi to potom v 40tke nevycital..lebo potom je vsetko nanic:( a navyse je jeden dovod (ktory nechcem rozpitvavat), pre ktory musi byt stale v kontakte s ocom.

zufalost

on uz skoncil vysku, mne este treba tri roky studovat. myslim, ze tuna vek nehra velku ulohu..lebo aj ked skoncim skolu, nic sa nezmeni...:(

ShaulaThalit

A aky je vas vek? Vek je globalne nepodstatny, ale v takychto situaciach zohrava velku ulohu... to viem podla seba.

alzbee

Moja sestra zaziva toto so svojou potencialnou svokrou...nikdy sestru ani nevidela a vyvolava jej, vypisuje, nadava do kuriev, pic a ze jej ukradla syna a podobne zalezitosti..velmi to sestru boli, ale ta jej buduca svokra je zrejme psychicky narusena..a vie to aj sestrin priatel, preto sestre vravi, ze nech sa snazi nad to povzniest. Urcite si nenechaj ten vztah pokazit, ked ste spolu stastni.