Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tetovanie

Davides

Chcel by som sa opýtať že či môžem ísť na tetovanie teraz v januari kedze som objednany ana maju ma tetovat na lave predlaktie a v marci mam ist na operáciu kolena ze ci to nebude ziadny problem aj s vyšetreniami.Ďakujem

sewie

kiki-ved to zavysi od toho kam si ho chces dat, co to bude a v akej praci budes robit...ja mam napr piercing v oboci, robim v jednej logistickej firme ale obcas sa stretnem aj s dolezitymi ludmi zo zahranicia a moj sef to ma na haku:D

kiiki

Rozmýšľala som, že si dám tetovanie ale bojím sa , že to bude narúšať moje budúce povolanie. A tak sa vás chcem spýtať, či ste niekto s tým mal niekedy problém , že vám to v práci vadilo a kvôli tomu ste tam nemohli pracovať.

Nikita00001

pracujem v tetovacom v studiu, a chrasticky su prirodzene nieje to o neprofesionalnom pristupe, tvoria sa s krvnych dosticiek ktore uzatvaraju pory po vpichoch ihly a vyplavy sa snou aj kus farby, vacsinou nic vydietelne, vacsinou to vidn o len na jemnych tienoch ktore zosvetleju a to je aj teterom očakavane pri nanasani. co si tyka niakeho odmietnutia uz sa to takmer nestava, konkretne ja neviem o žiadnom prípade, farby su uz kvalitne neobsahuju ziadne nebezpecne kovy,ja by som sa toho nebala...

waterka

lenula: nie je to pravda... ja som sa krasne o to starala, mala som masticku priamo od chlapika, co mi to robil... vsetko sterilne, chlapik namakany profik... a aj tak sa mi chrasticky urbili... a tetko mam krasne, bez chybicky... bola to akoby nadbytocna farba... takze ci sa ti urobia chrasticky alebo nie, to zalezi asi od kazdeho pokozky a jej preddispozicii... hlavne je, ak sa urobia, neztrhat ich!!!

vanda121

Isabella ja som taktiez nemala ani jednu "chrastu" na tetovani. Pokial ti "tatér" správne vysvetlí starostlivost o tetovanie, nemusiš mať chrastičky. tak ako ja a mám krásne tetovanie....

lenula

isabela to neni pravda!!! ja mam kerky dve a ani pri jednej som chrasty nemala. urobia sa len vtedy, ked sa o tetko dobre nestaras!!! mam s tym skusenosti, tak ma nepresviecaj o opaku!

isabella

ale portfolio nie je folia, ktora sa dava po tetovani, ta tam ma aj tak zostat len zopar hodin...
portfolio je vlastne zbierka fotografii uz hotovych tetovani od toho konkretneho cloveka, ide o to aby si vedel, ci ti to na tele nesfusuje... aby si vedel odhadnut kvalitu jeho prace

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.