UZ NEVLADZEM :(

Príspevok v téme: UZ NEVLADZEM :(
gogo_inka

som s priatelom rok, niekedy je super, niekedy sa hadame az tak ze ho rukami bijem tak ma vie vyprovokovat, to sa nepodarilo este nikdy nikomu... ked sa hadame mam take nervy ze sa neviem ovladat... on stale len provokuje a vymysla si ze chcem koniec, ze to mam povedat, na co cakam, ked vie ze chodim za niekym inym, mysli si ze mam falosne nicky na chatoch a neviem co este. proste stale len podpychuje a vie ze to ma vie najviac nastvat a vzdy to robi, on tvrdi ze mu tak je dobre... no dnes mi povedal ze sa zamiloval do nespravneho dievcata ( akoze ja ) ale nechce koniec lebo "jemu tak je dobre". tak som bola uz na konci so silami a som mu povedala nech si najde spravne dievca ze je koniec. on nato povedal ze som dokazala to co som chcela, ze som super. proste ja to nechapem neviem co mam robit, niekedy je s nim super, ale vie ma tak vyprovokovat ze by som ho zabila najradsej a bude pokracovat, stale dookola. jeho ziarlivost nema hranic! vraj si mam ist "za nim" pritom som ho nikdy nepodviedla, nikde nechodim len do skoly a domov, preco to robi co si chce tymto dokazat ? ja ho milujem.... :(

gogo_inka

ale ked u nas je tyzden, dva dobre, fakt super ze sa spolu smejeme a vsetko. a zrazu bum a fakt sa nespoznavam. strasne sa vieme pohadat

petuss:D

ax baby..ukoncite to cim skor...toto nikde nevedie... rozpravam z vlastnej skusenosti:/ aj kjedto bude pre vas strasne tazke zo zaciatku... nechat niekoho koho ste vazne lubili..ale kedcitite ze to nema zmysel, tak to asik pre nieoc bude..ja som si nevedela predstavit zivot bez neho, ale vzoprela som sa a teraz mam owela lepsieho chalana :D a s tym byvalym sme kamosi..:D drzte sa..ked daco budete chciet poradit..mozete mi kludne napisat:P

darika

Myslim,ze ten clovek ta nemiluje a sam ti to aj dava najavo.Je mu proste dobre a nemusi si znovu niekoho hladat,ked ho opustis.City ale idu bokom.Nic k tebe neciti,tak ti to ani neda najavo.Skor naopak.Dava najavo len to,ze ta chce vyprovokovat,aby si zurila a on mal o niekolko dovodov na teba navyse.Mala by si s tym nieco urobit,pretoze takyto clovek dokaze cloveka vyprovokovat az do cinov,kedy sa ludia nespoznavaju.Preco byt v takom vztahu,kde clovek len ublizuje.Radsej skor,ako neskoro.

sun0808

ak dalej nevladzes,ukonci to.nemyslim,ze sa zmeni.teda aspon som co ja poznam ziarlivcov,vzdy je to s nimi horsie.

sun0808

neviem,ale mna by ziarlivec asi poriadne vycerpaval.jedno je chodit so ziarlivcom,ine zit.
a preco to robi?mozno caka,ze v stave zurivosti nieco vyklopis:)

Jamie

ja mam ten isty problem... je to jeden velky zacarovany kolobeh,ktory cely riadi jedna vec a to je LASKA.
laska je dovod,preco vieme o tom,ze mame problem a nedokazeme sa z toho vymotat,stale dufam,ze to bude lepsie,no ono to lepsie nebude.

My sme spolu 5 mesiacov. Bola som v zahranici,boli sme odluceni,no neustale mame nejaky problem. Kazde 4 dni hadku, kvoli totalnym blbostiam. Niekedy mi hovori to,co tebe,ze nechape ako sa mohol do mna zamilovat a ako moze byt s takou kravou. inokedy sa so mnou rozide a o dva dni pride s tym,ze nevie bezo mna zit.
O chorobne ziarlivosti ani nehovorim. kontorla mailov, odisla som z azetu, stale ma podozrieva,ze co robim na nete, s kym si pisem/s nikym si nepisem/...chorobna ziarlivost.
Aj napriek tomu vsetkemu,co vidim mi mozog snignalizuje,ze toto nikam nevediet a ze toto dobre dopadnut nemoze, srdce hlasi nieco ine a tu je problem na svete..

Tiez som pred par dnami dospela do stadia,kedy som si hovorila,ze ja uz fakt nevladzem...asi tak ako ty. pozbierala som sa, zivot ide dalej. asi mi bude musiet velmi ublizit na to, aby aj srdce pochopilo,ze to nikam nevedie..