mozem byt tehotna??

Príspevok v téme: mozem byt tehotna??
nika1981

Ahojte...uz 18 den mi meska menzes...mozem byt tehotna...s manzelom sme sa rozhodli pre antikoncepciu,gynekolog mi povedal ze po 7 dnoch som uz chranena...po dvoch tyzdnoch som dostala take spinenie...ze je to normalne mat pokracovat v uzivani...po skonceni prveho balicka mi menzes neprisiel...a na moju chybu som neuzila dalsie balenie...odvtedy mame chcraneny sex...ale menzes nikde...no neviem co si mam mysliet??

aluska

si uplne jak denz..aj ten si mysli ze ked nieco hodi do goolu tak je najmudrejsi kral

tak sa vyjadruj k tomu, s cim mas osobnu skusenost, a nie k zenskej antikoncepcii

a neviem co si dovolujes ma urazat..ja ta urazam?

aluska

ty si ma nenapadal? hej?a kto tu koho zacal prvy urazat?
vies co nebudem sa bavit s clovekom ako ty..nesiahas mi ani po clenky a to si teraz ukazal tvojimi poslednymi 3 prispevkami

aluska

karioll ale on to ma vystudovane...a ty ani to nie..vygooglit a vystudovat nie je to iste
a co mi nadavas?neboj, uz som to nahlasila adminovi..mna tu nikto nebude bezdovodne napadat

aluska

nehcapem co tu mudrujes..beres antikoncepciu? nie.tak bud uz ticho...nikto neni zvedavy na mudrovanie niekoho, kto s tym nema osobnu skusenost