Hádate sa?alebo aspoň výneny názorov?

Príspevok v téme: Hádate sa?alebo aspoň výneny názorov?
shoot

Hádavate sa s partnerom alebo máte nejaké menšie nedorozumenia? a ak hej ako často?. Ja s dievčaťom nie sme práve čerstvo zaľúbení sme spolu rok a niečo a vážne sme sa pohádali asi iba raz aj to nedorozumením. Inak si vo všetkom skvele rozumieme. Ja niekedy možno mávam trochu blbé myšlienky ale nemám dôvod jej to hovoriť pretože viem, že mám len zlú náladu kvôli niečomu inému.A keď sme spolu ma to úplne prejde. Máme obaja 19.Píšem len zo zvedavosti či sme taký výnimoční :)

soffa

my s priatelom sme spolu 6 rokov a na hadky este nedoslo.mozno preto,ze sme urazlive typy a to fakt staci.ak mame nejaku vymenu nazorov,najskor sa urazi jeden potom druhy a tak to trva niekedy az do vecera.a potom to vsetko prejde vyjasnime si vsetko v klude a zivot ide dalej.zalezi ake ste typy.niektri su agresivny,vybusni a niekto je urazlivi.

Airiana

my s priatelom mame takisto 19 a sme spolu vyse dvoch rokov, mali sme drobne nedorozumenia,ale vyslovene ze hadky este nie,take riadne myslim :D aj tie nedorozumenia boli vacsinou pre take blbosti a malichernosti, ktore tak hodnotim uz s odstupom casu hoci pravdaze vtedy mi to nepripadalo ako nieco malicherne... v skutocnosti naozaj nepoznam cloveka s ktorym by som si tak dokonale rozumela ako je moj priatel, mame skoro na vsetko rovnake nazory aj ked obcas sa vyskytne nieco v com sa nezhodneme,tak prichadza na rad nejaka ta tolerancia, samozrejme z oboch stran
na druhu stranu si tiez ale mozme uvedomit, ze sme mladi, zatial nemusime riesit nejake vazne problemy, mam nazor taky, ze az ked pridu naozajstne problemy (aj ked vsetci dufame ze nepridu,ale zivot je raz taky)az vtedy zistime ake je to spolocne prekonavat tazkosti a ked sa obaja spolocne podporuju niet nad vacsiu pomoc vo vztahu
prajem ti aby ti vztah takto pekne siel aj dalej :)dneska sa take tazko hladaju

shoot

S predošlou priateľkou som sa hádal takmer stále. A to nie aby sa aj ona skúšala udobriť ale ešte "prikladala drevo do ohňa" všetkými možnými spôsobmi. A teraz je to úplne iné :)Niekedy počujem ako sa známi sťažujú ako ich štve to alebo hento a my vôbec nič

datelinka

lost, presne tak, nestaci, ked je jeden rozumny. to musia byt obaja, aby si dokazali rozumne argumentovat a pripadne prijat dane argumenty.

cajik

Hm, neviem ci je to vynimocnost, ale poznam pary kde sa hadaju v jednom kuse az do "krvi", ale my sa napr nikdy nehadame, pamatam si ze asi dvakrat som zdvihla hlas ale to bola skor vymena nazorov nez hadka.. :) bud vdacny, nie kazdy ma to stastie na harmonicky vztah