DARCEK PRE PRIATELA

zdenulka

no ja som milacikovi kupila vrtulnik na dialkove ovladanie :) strasne to chce a este plno drobnosi,,KO UTERAK a kozmetiku..

zdenulka

no ja som milacikovi kupila vrtulnik na dialkove ovladanie :) strasne to chce a este plno drobnosi,,KO UTERAK a kozmetiku..

dobra vila

No ked chodia tyzden, tak ktovie, ci ho pozna tak dobre, akoby chcela. Skor ma prekvapuje, ze odkial to mam vediet vobec JA, co mu kupit, co ho nepoznam(e) vobec :D.
Pochopim, ze pre niekoho je kupovanie darcekov velka dilema, ale takychto for je tu uz aspon sto.
Tak ja nvm...mala si aspon napisat, v akej hodnote by si mu chcela kupit. Aj za ten tyzden predsa mas uz ako taky odhad, co by mu šmakovalo, a co menej...
ale predpokladam, ze si mu uz nieco kupila, kedze zajtra si uz kazdy, kto nic nekupil, moze piskat :P.

biopich

ty ho poznas najlepsie ty sama musis vediet... ja by som s takymito otazkami nikdy nechodila na net za neznamimi ludmi ktori nemaju paru o nom o tebe o vasom vztahu...o tom kolko mozes vrazit do darceka a podobne...

moznosti je moc staci sa zamysliet co rad robi, ake ma konicky...

AdamKrt

jancecka:

zalezi vsak aku tlaciaren. Pretoze dnes nezalezi ani tak na tlaciarni, tie su uplne zanedbatelne, ako na nakladoch na tlac. Niektore tlaciarne kludne davaju v akciach za korunu pri kupe niecoho.
Je to nieco ako dotovane mobily, kde to clovek preplati na prevadzkovych nakladoch...