Je to clovek?

zuzic

zas ja sa tym nezaoberam tak ako ty...o akej reinkarnaci duse je tam napisane? ale mas pravdu kde sa narodis to ta zvykne najviac ovplyvnit...ale pri mojej povahe ani moc nie:)) od isteho casu mam svoje nazory na vsetko sama a nie take ake maju rodicia alebo ini ludia:)) ale uz len par poslednych prispevkov na tuto temu ked hovoris ze je to zakazane

mallina

ja mam precitane vela o nabozenstvach a z kazdeho sa da nieco vybrat. Ale napr neuznavam to vacsinove na SR. Ked uz hladas logiku, tak prave v nom vela veci nesedi. Inac aj v nom je nieco o reinkarnacii duse, ale nie do zvierat a ani na to si nepamatas. Precitaj si o budhizme a mozno za ti to bude zdat logickejsie. Ale je prirodzene ze veris prave vto, ktore je okolo od narodenia.

zuzic

no vidis ja v to verim ty nie nikto ti to neberie:) naozaj neviem jednoducho zda sa mi priatelnejsie verit v to co verim ako v to ze v minulom zivote som bola potkan a vyzierala pivnice:))brrrrr inac pravidla fora som necitala ale dobre vediet:))) fajn ale podla teba je to mozne? potom je ako mozne ze sa na to nepametam?:)))

mallina

a logicke je ze niekto otehotnel bez pohlavneho styku, ako je to v inych nabozenstvach napr.? Ale v pravidlach fora je, ze sa nemame bavit o nabozenstve, tak beriem spat tu otazku o reinkarnacii, aby nebolo zle. Ja len tak, ze co ak by to bola pravda:)

mallina

denz, uz si napisal ze v tejto teme koncis, zato ze si dnes nervozny, mne nemusis odporucat vytvorenie novej temy.

zuzic

vies co ano ale neovplyvnuje to rozhodnutia v tychto veciach..rada si utvaram nazor sama a neznasam ked mi niekto diktuje co mam a co nie...jednoducho skor by som to vysvetlila tak ze som logickejsi typ a toto sa mi vobec nezda logicke:DD tieto rozhodnutia u mna neovplyvnuje vierovyznanie ani nic ine...neviem take cudne sa mi to zda ty na to veris? co ja viem ze poviem ze v minulom zivote som bola ryba...nevidim v tom nic take logicke alebo co...

zuzic

mallina ja na to vobec neverim:DD je to kravina...mozno preto ale vela ludi si mysli ze zviera je rovnocenne s clovekom lebo na to veria:D ne sak aj to je logicke:D