Farbenie na blond

TinaM

podla mojich skusenosti ti bude kazda blond farba (aj od kadernika) chytat na zlto (alebo ak aj od kadernika vyjdes s platinovou blond, tak sa ti to do zlta vyzmyva), je to proste tak...cervene pigmenty neoklames, je asi nemozne sa ich zbavit...ja som musela vydrzat, kym mi vlasy uplne neodrastli- vsetky, ktore zazili cervenu museli odrast a odvtedy mam vlasy pekne, prirodzene, len jemny melir.

jankaaaaaaaaa

na blond vlasoch nevidno ze su znicene. tiez som si vlasy na blond farbila rok, velmi casto. pouzivala som kvalitnu kozmetiku. vobec sa mi nezdalo ze su znicene, az ked som presla na inu farbu.

cuci12342

ahojte baby ja viem že ked si farbyme naše vlasi chceme sa stale niekomu pačit ale v skutočnosti najkrajšie vlasi su naše prirodzene ja nepoviem aj ja si farbym vlasi a ovela viac ako tu pišete všeci nieje pravda že vlasi si zničite ja použivam za mesiac 5farieb blond tmavi popol a mam vlasi do dnes a niesu zničene treba použivat spravni pripravok na vlasi a kvalitne šamponi ja použivam loreal už zhruba 6rok a nemožem si vinachvalit a pritom pozor kolko farby použivam

Domča

Bože baby chodte do kadernictva a dajte si odfarbit vlasy oni ti ich odfarbia s hocijakej farby na bielu a potom nafarbia na aku chcete nestoji to az tak vela podla toho aku dlzku vlasou mate :)) ja som si dala prefarbit z hnedych vlasou na blond a mam to super :D