Čistenie krboveho skla

Príspevok v téme: Čistenie krboveho skla
jancecka

Ahojte, keďže sem chodí dostatok ľudí, potrebovala by som poradiť a dúfam, že sa medzi toľkými niekto nájde.
Potrebujem vyčistiť krbové sklo, ale tak prihára, že mi žiadne chemické čističe nepomáhajú. Skúšala som to aj popolom, také ukadené zišlo ale to prihorené vôbec. Neviem čo mám robiť, poraďte mi prosím nejaké domáce rady a tipy, skúsim všetko. Ďakujem

mia283

ja cistim pripravkom Bio-mex, je to ekologicky prostriedok na vsetko, pekne rozpusta aj masnotu a hlavne neskriabe povrchy, maju ho na vitarian.sk

0vecka

ja to zvyknem cistit normalne hubkou na riady... ak to nejde okenou tak nanesiem ten sajrajt ktorym sa drhne sporak....

BP

Ahojte. My čistíme popolcekom prv( len tak, šup, šup), potom, octom(to belave, co zostava na skle) a nakoniec dolestime sklo polishom na lestenie laku na autá. Pec akoby doniesli z obchodu

sweet 1

Ja neviem co ma cistenie skla spolocne s rychlou pozickou.mne ten topcolor otvorilo s ponukou na pozicku.katastrofa!!!!!

sweet 1

Ja neviem co ma cistenie skla spolocne s rychlou pozickou.mne ten topcolor otvorilo s ponukou na pozicku.katastrofa!!!!!

johnsonka

Presne tak tekutý Cif+cif na okná a je to ako nové -Zaručené . Ludia čo nemáte nápaditosť a nepoznáte chémiu :)

Vika33

Ja nastriekam čistič na sklo, na to nanesiem mikroténový sáčok a nechám pôsobiť tak 15 minút. Na silne znečistených plochách postup zopakujem. Sklo potom len zľahka utriem a vyčistím. Skúste!

milanPP

U nas doma to bola vzdy moja robota- podotykam oblubena..nie je nic krajsie ako stravit poldna cistenim jedneho skla.tiez som pouzival nejaky specialny bordel...ale moja akcna zena objavila na nete univerzalny kamen...cisti tym asi vsetko tak som si povedal vyskusam i ja...co som horsi..a mozem len odporucit! www.univerzalnykamen.sk

mojáááááááá

Ako už viete, a každý poznáte našu osvedčenúú jar.Naneste si koncentrovanú na hubku na riad a čistite a oplachujte ako keby ste umývali riad. Žiadna veda a škoda vyhodených peňazí. Nič tak neodstráni spaliny na skle ako obyčajná Jáááááááááár!!!Pozdravujem všetkýc radcov odporúčam vyslúšať.Mne sa to jedíné osvečilo.pozdravuje všetkých mojáááááá

migaska3

skusala som vselico ale dobre je pripravok z tatrachemy gril-pur staval okolo 45 az 50 sk alebo uplne najlepsie pripravok z EURONA ceska republika to je zázrak neuveeris viac ako 100 percentne