Erekcia

Príspevok v téme: Erekcia
yasmine

ahojte. Neviem, ci je to normalne, ale moj chalan ked si trochu vypije tak ma dost problem s erekciou, niekedy sa do mna aj dostane, ale po case erekcia zmizne.. btw nie je to len po poziti alkoholu, ale aj ked je nervozny a podobne. Ja sa uz zacinam obavat toho, ze je to preto, lebo ho uz nevzrusujem, uz sa mu nepacim a uz sa ma dostatocne nasytil! Mate aj vy ostatni takyto problem? Ako to riesite? Myslite, ze je to normalne alebo bude aj nieco na tom co som napisala?

vlaďa

Yasminka, tak on si vypije, je neschopný a ty ho ešte ľutuješ a seba obviňuješ a nebodaj dáš ešte na rady od iných ťuťkov, aby si sa pretvarovala, viac vzdychala, obskakovala ho...Na tom naozaj nič nie je ak občas nemôže, ani ty vždy nemáš chuť, ale buď sebavedomejšia a ak by to bolo často nájdi si lepšieho, prečo by si sa mala obetovať a nežiť s niekým schopnejším spokojnejšie?

gomez

no ja som presne ako píše yasmine. Ale vieš z čoho to je, takže nemaj obavy že ty si ten dôvod. Vždy keď je takýto tak mu urob pohodlíčko a kľud a uvidíš, ako to ocení. Možno, že si trošku vydýchne a zachviľočku ťa prehne cez koleno a ...

francuz

pocuj nevymyslaj hluposti.to je normalne ze nestoji ako normalne,u kazdeho je to individualne,niekto moze vypit aj liter vina a niekto dva deci a nestoji.z toho si nic nerob.namiesto alkoholu mu treba poskytnut viac sexu:)

olog

bohuzial je to tym ze nieje dostatocne vzruseny, skus pri sulozi napriklad viac vzdychat, davat na javo ako ti to robi dobre, zaryvaj sa mu nechtami do chrbta a podobne, ty ho mozno vzrusis na zaciatku ale po chvili to bude pre neho ako keby pozeral telku.. skus ho popri tom bozkavat na krku ale vacsinou to suvisi s tym ze si mysli ze ta dostatocne neuspokojuje... davaj mu najavo ze je to naopak

njn

ja mm problemy s erekciou v puberte cim to je podla vas????nieze by som nejak potrebovala ale ake to bude potom????a teraz som bol chori na oblicky moze to s tym mat nieco spolocne???

andrevs

mne sa to stava tiez, najma ked som nervozny, ked si vypijem, alebo som si to predtym robil a uz tak nepotrebujem sex, a to bez ohladu na to ci ma partnerka pritahuje, niekedy som s babou a necitim take vzrusenie ze mi stoji ale naopak akusi nehu, lasku a romatiku (menusim ju lubit) a ta akosi prebije aj tu nadrzanost..preto to moze byt aj prejav velkej lasky ako napisal xyxy

xyxy

Ešte dodám jednu vec: niektorým mužom sa to paradoxne stáva, keď ženu veľmi milujú. Mne sa stalo, že keď som chodil kedysi so svojou manželkou,tak som bol asi 3 týždne úplne mimo,jednoducho som mal slabú, alebo žiadnu erekciu.

xyxy

No, mužom sa to po požití alkoholu a pri nervozite stáva.Záleží aj na veku.Záleží aj na množstve alkoholu.