Lindynette 20 - 30 - skúsenosti

Príspevok v téme: Lindynette 20 - 30 - skúsenosti
dadka105

ahojte, chcela by som sa spytat aky je rozdiel medzi lindynette 20 a lindynette 30? lebo mne sa stala taka vec ze pred 3 mesiacmi som si ju dala predpisat. lekar mmi dal recept. a kedze aj segra bola so mnou ona ze mi ju vybere z lekarne. tak som ju doteraz brala. a teraz idem vybrat zas a zistila som ze na recepte mam 20 a lekarnicka pred 3 mesiacmi mi dala 30ku. takze som teraz povedala lekarnicke ze nech mi da 30ku bo ze ja som to brala, takze f podstate on mi predpisal 20 ale ja berem 30. je to velky problem??? preto by som potrebovala vediet v com sa lisia. dakujem vopred

dadka105

a to je taky velky problem? leb ja som stym spokojna odkedy to berem aj menstruaciu mam takmer bezbolestnu, teda ked si porovnam bolesti pred tym a teraz je f tom dost velky rozdiel.

aluska

treba si citat recept a to, co je napisane na krabicke
tieto dve hak su dost rozdielne...to mnozstvo hormonu tam ma zasadny vplyv, to nie je sranda takto si to zamenit

dadka105

levicaa akoze o com tocis?? kto vymysla? lekarnicka mi dala 30...pomylila sa ci co.. ja som sa to dozvedela dnes ked som si sla vybrat druhykrat a lekarnicka vravela ze mi daa 30ked som ju brala......tak nevem kde ja vymyslam... ale ok.