je 5 detí vela?

biopich

tak ty si potom cely zivot na materskej a neviem da sa z toho uzivit tolko krkov? sice ked muz ma dobre platenu pracu nieje o com... ale aspon budes mat krasny dochodok...jak pozeram na ciganov kolko dostavaju z toho ze maju po 5 deti av zivote nerobili a ludia co makaju cely zivot tolko penazi nedostanu...je to celkom biznis robit decka a "flakat" sa doma :-) robit zienku domacu... ak ta to bavi a nechyba ti zivot...

usiko

No, ak v zivote nemas ine plany a ambicie len byt matka na plny uvazok, tak v pohode...vtedy si na ne najddes asi aj cas, za predpokladu, ze manzel ta plne financne zasobuje...a deti tiez.....ale ked chces v pracovnej oblasti nieco dokazat, tak uz az tri deti je vela.....pretoze detom sa treba venovat, nie ich len mat...ale to ty dobre vies....

sun0808

adushka,mna by uprimne zaujimalo ake vlke mas deti a ako si si organizovala cas,vsetko okolo vychovy.napr.aky vekovy rozdiel je medzi detmi najlepsi,atd.:)

sun0808

nejde o to,ci je to vela,ale skor si to vies usporiadat tak,aby si sa dostatocne venovala kazdemu z nich.
ja mam 6r.dcerku 2r.synka,ale ked mala dojde o pol4tej zo skoly,do takej 6sa jej potrebujem venovat,ucit a hlavne strasne vela sa rozpravame o vselicom.maleho v tom case davam na prechadzky,nakupy...
tiez som rozmyslala nad tym,co ak by som po3krat otehotnela...neviem,bala by som sa,ze by som na moje dievcatko mala este menej casu.
ty mas 4,viac skusenosti...a sama vies ake mas podmienky.ja so vo svete bez rodiny,nema mi kto pomoct,pre mna by to bolo vela.ale veeelmi sa mi pacia velke rodiny:)

mallina

tak to vies len ty,ci mas dostatok financii, miesta v dome a casu, lasky na dalsie babo. Drzim palce, aby si sa spravne rozhodla. Ale ak ich dokazes uzivit, tak talsie babo je v pohode. Aspon im bude veselo:)

meggy10

mam taky isty nazor ako lucinka, no pre mna by to uz bolo vela, tiez presne pred rokom som zistila, ze som tehotna.

bellinka

no tak to musis sama zhodnotit ci to piate dietatko zvladnes..ak nie radsej to radikalne ries aj ked nie prijemne ale nebudes mat problemy do buducnosti , no a treba sa chranit proti pocatiu pekne aby si potom nemusela riesit taketo dilemy