je 5 detí vela?

klara5

závidim ti (ale v tom dobrom slova zmysle), ja mam len jedneho syna , bývame u svokrovcov, máme pre seba jednu izbu a drudé dieťa do našich podmienok neprichádza do úvahy, pred troma rokmi som začala pracovať po materskej, takže sme na tom s mužom lepšie, ale nestačí to na rýchle osamostatnenie, šetríme a chceme si zobrať pôžičku, ale splácaj z materskej, tak musíme pracovať obidvaja, prajem ti veľa zdravia a teš sa z detičiek aj z toho piateho ja také veľké šťastie nemám

[zruseny12]

...presne tak ako pise DAFNE...a este ked sa na to citi zena,lebo to je velmi dolezita vec,zena musi byt UPLNE ZDRAVA aby mala tolko deti...lebo sa treba o nich aj potom postarat...

Tatiana 252

Ja mám 5 detí vo veku 14,12,10,9,8.Blahoželám mamičke,ktorá čaká 5 dieťa.Zvládneš to.Všetko s láskou,pokojom,kľudom,rozvahou,múdrosťou.Stres bokom.Priorita sú deti a tomu prispôsob celý svoj život-uvidíš, že máš pre čo žiť.Keď zvážiš hierarchiu hodnôt, zistíš,že nepotrebné veci vynecháš a pririta bude vzdelanie pre deti. Prežiješ aj Ty, aj ONI.Budú si vážiť všetko, a dosiahnú v skromnosti cieľ.Moc závisí na Tvojom postoji.Veľa šťastia!

ivanka_83

no stela, ja mam 26 a prvy rok som veru bola dost unavena.teraz ma syn 2 roky a v poho, ale niekedy ma dost znici, je dost aktivny.ale ked je viac deti, tak ti asi pomahaju, ze?mne nikto.tak jak to je?ja si myslim, ze mne by na to sily nestacili..

Stela 789

No ja mám 5 detí, rozdiel medzi najstarším a najmladším je 18 rokov a neľutujem. Malá má teraz 12 týždňov a sme radi , že ju máme.Tiež som bola zúfalá a tento problém som riešila vo februári, rozhodla som sa, a nweľutujem. A mám dobre cez 40.
Príjemné sviatky.

majka__

no moja mamka nas mala 6 a je to uplne v pohode. a poznam rodinu v nasej bytovke, ktora ma 9 deti... ak ludia chcu, tak ani 9 deti neni vela... (poznam aj dve rodiny, ktore maju po 7 deti...)

e-N-ko

podla mna je to uplne super...doma je vacsia zabava i ked jasne ze su aj problemy ale aj vela radosti...v tejto dobe si kazdy mysli ze je to nezodpovedne, ale to je iba blbost...takze aj ked ich nekonecno ale budes ich mat rada a s laskou vychovavat tak nezaalezi na pocte :)