Novynette-problemy

Príspevok v téme: Novynette-problemy
katrenka

Ahojte baby..mam taky problem...uz asi rok beriem antiku novynette ...zo zaciatku ziadne problemy...az na tie klasicke..chaoz v menstruacii a tak..ale teraz...vzdy ked mam este asi 10 tabliet na zjedenie zacnem mat vytok..keby bol klasicky neriesim to..ale ten vytok je tmavo hnedy ako kakao este tmavsi ...nie je silny ale trva tak tyzden a potom normalne na termin mi dojdu kramy..prosim poradte stalo sa to aj vam?? opakuje sa to asi uz treti mesiac...PORADTE MI PROSIMMM

katrenka

aluska
presne zdielam tvoj nazor..i ked ja o tych navstevach nemozem tvrdit ze sa pravidelne mkontrolujem..neviem si najst cas na zmenu lekarky..a ta co mam teraz je dost neochotna..po novom roku si ju ale urcite zmenim:) a ta misuliatko asi spava s priatelom raz za mesiac.. ked si mysli ze za gumyneplati vela

aluska

katrenka ved to...ja som tiez tak dlho spavala s priatelom...a nikdy to do mna nedal..ale tak nikdy om nebola taka uvolnena ako teraz
a osobne si myslim ze ked zena chodi na prehliadky fakt poctivo a chodi sa kazde tri mesiace pre predpis -kedy ma sancu povedat doktorovi svoje problemy, tak je to ok
ved ako kludne ked niekto nechce antiku nech ju neberie, ale nech sa tu k nam nesprava jak k hlupanam ktore su tak blbe ze beru antiku

katrenka

aluska
dakujem..tez si myslim ze to neni najuzasnejsie riesienie..mam milion kamosiek ktore s takouto sulozou maju teraz babo..neni to spolahlive a popri tom neni z toho taky zazitok aky obaja chceme..

katrenka

misuliatko
si dost na omyle...tabletky mi plati mamina a gumy sme si vzdy kupovali spolu...takze tak..a za tabletky davam 300 mesacne..a gumy na mesiac by ma vysli asi ovela drahsie..s chlapcom ako ho nazyvas som uz dost dlho aby ma tak ojebal s peniazmi ked studujem a on pracuje asi ma nenecha platit....ale to je jedno .....nejde tu o to...a viem urcite ze ma miluje dostatocne a vie aj o tom co antika sposobuje ale tabletky ma donutila brat mamina lebo mala obavy e ostanem tehoptna..a ty keby si lubila svojho priatela ako ja mojho dopriala by si mu tez s radostou aby sa spravil do teba ked je to pre nich to najkrajsie..a nie niekde do papiera moja vies..a chcela som poradit nie poucat a nie buzerovat

aluska

misuliatko a ta tvoja prerusovana suloz, ktoru tak zastavas- tak moja kamoska je teraz z nej tehotna..tak asi taka je spolahliva
ale sak si kukaj cez mikroskop ked mas na to cas

aluska

misuliatko radsej sa nestaraj do toho, o com vies velmi malo
a nekaz tu inym ludom
neviem kedy je guma lacna..pokym si nekupujes smejd ale kvalitu tak ondomy su dost drahe
neviem pokym to robite raz za mesiac tak je to potom lacne, ale spocitaj si kolko kondomov treba, ked to ludia robia tak tri krat do tyzdna
antika stoji aj 100-200 sk na tri mesiace a to neznamena ze je horsia ako tie drahsie
takze ked nechces tak ju neber a nemusis tu druhym pisat v takom zmysle, ze sme vsetky blbe ked bereme atniku
je to nase slobodne rozhodnutie a ty ho nijak tymi blabolami nezmenis

mišuliatko

tak ja myslim že za gumu nedaš viac jak za tabletky ....možno ide len o to že tvoj chalan hodil zodpovednosť na teba a nielen zodpovednosť ale aj finačnu zataž .Gumy si zrejme kupoval on a tabletky musiš ty-nie je to náhodou tak?! To je jeden pohľad na vec-druhy je že ak by ťa skutočne miloval a bol oboznámeny s tym čo všetko spôsobuje antika -nedovolil by ti ju užívať ale radšej by naučil spoznať viec svoje telo a pred vystrekom ho vybrať a dokončiť to ináč-to by bolo najlacnejšie .Ale ked sa pytaš ako je to u mňa tak odpovedám ja osobne používam mikroskop na určenie plod. a neplod. dní.

katrenka

misuliatko..a cako to riesis ty ked mas priatela..chcete spolu spavat..aaa este nechces dieta..
aj ked sme to predtym robievali bez gumy a daval si pozor ..nikdy sa nic nestalo..ale vzdy som mala blby pocit..tak co mam robit? vyhadzovat za gumy 3ecka zakazdym??:) viem ze antia skodi ale tak...co ine zostava

mišuliatko

ani sa nečuduj že sa ti zblaznil organizmus! nechapem ženy čo si vedome takto devastuju telo hormonami!! A nečuduj sa ani ked začneš mat cysty a neskor nador!!