Nevera/žiarlivosť

Príspevok v téme: Nevera/žiarlivosť
katussska24

neviete, ako zisit ci mi bol neverny? alebo aj to, ako sa zbavit pocitu nedovery voci nemu lebo ma uz parkrat oklamal, sice v nie moc podstatnych veciach a preto,aby sme sa nehádali, ale predsa...AKO SA NAUCIT VERIT? vzdy ked si myslim,ze to ide, zas sa daco stane a v mojej hlave uz bezia predstavy...
:-(( a som v stálom strese, že čo ak predsa...:(

Susanne28

Samozrejme moze to skusit nechat ho klamat dalej.
Mne osobne je ten Text od katussska24 moc kratky.
Ono ozaj moc zalezi na tom v akych veciach ju klamal. Ci to boli len somariny alebo nie. Niekedy chlapi nepovedia pravdu len preto ze sa boja aby im zena nerobila hysteriu.
Ja si myslim ze jej velky problem je skor v tom niekomu verit.

mamuska

dovera je velmi krehka zalezitost...tazko sa naprava...mam podobny problem, ked ma raz oklamal, neviem mu uz verit...hmm...dalsia cesta zrejme uz ma byt bez neho...takto to kaze rozum...

Susanne28

Ako chces zistit ci ti bol neverny? Podla mna sa to da zistit len dvomi sposobmy. Bud sa ti prizna alebo ho pritom pristihnes.
Pises ze ta uz parkrat oklamal "v nie moc podstatnych veciach". Neviem co su u teba "nie moc podstatne veci".? Mozno ze ta oklamal pretoze sa bal ako budes reagovat. Moznoze to citi ze mu neveris.
Neveris len jemu alebo ludom vseobecne?

aluska

oklam ho aj ty a potom mozno pochopi ako sa clovek citi
clovek sa vacsinou pouci len vtedy, ked sa to tyka jeho...ale ani to nie je pravidlo