Moja nastavajuca je milionarka

Príspevok v téme: Moja nastavajuca je milionarka
chlapec-BA

citim sa hrozne trapne !!!! moja nastavajuca je milionarka , ja som jej kupil malu pozornost.... ona mne pokupila dariska !!! len ze ja na to nie som nauceny od malicka !!!! je mi to trapne !!! akoze sedim na wc a chcem vazne poradit co mam robit.... uz len to je trapas ze jej rodicia dnes pridu za chvilu ku nam !! a my mame obycajne zijeme v 3 iz byte ... oni zase byvaju vo vile.... my este aj staru sedacku mame.... no ja sa dnes obesim !!!!

uhlie

Az take strasne to nemoze byt. Milionar, ktory si potrpi na luxus si urcite nepostavi vilu na Kolibe v Bratislave. Podla mna su to len nejaky malomestiaci, co sa hraju na bohacov.

lucia22

ak sa máte radi tak nieje čo riešiť,a matka namyslená by mi bola ukradnutá,neznášam dámičky,volám ich tak preto lebo nevedia čo je to chytiť metlu do ruky,ale ak by sme ju vypustili niekam do džungle zbláznila by sa chúdatko,možno by sa aj na mieste pošťala!!!! len peniaze ju robia namyslenou,bože ja to tak nenávidím

karioll2

otvor usta,ide jezisko,pohraj sa s hrackami,potom vycikat,umyt zuby a vela spinkaj pri zapnutej lampe.to ti pomoze

ShaulaThalit

Tak nech si to mysli. Nikto si nevybera v akej rodine sa narodi, a uz vobec nie akych bude mat rodicov... boze no tak nie si milionar. ani my nie sme milionari a preto sa nezruti svet. hlavu hore.
ukaz svojou hrdostou, ze ti vobec nevadi, ze nie si milionar a ze sa za to ani nehanbis... tym velmi stupnes...

chlapec-BA

ShaulaThalit, ja som ich nepozval jej mater chce prist len ona si mysli hadam ze byvame vo vile.... staru hodi vazne o zem... vies ale mne je to trapne vsetko kupuje moja priatelka aj byt ide kupovat vsetko ona.... vsetko je ok len jej matka je bestia.... ktora si mysli ze je Boh

ShaulaThalit

Vies co? Ja chapem, ze je to asi dost trapny pocit, ale ak si rozumny predsa, tak rozmyslaj rozumom a neriad sa emociami. Sa vyser na to, aki su, ti nezijes s nimi predsa. A tvoja snubenica ako na to reaguje? aky postoj ma?

chlapec-BA

ShaulaThalit

nie je 1.... bol som u nich vela krat.... vila na kolibe.... luxus drahe auta .... maju firmu.... su namysleni ved ich poznam 3 roky.... min mesiac som moju poziadal o ruku ideme sa brat v marci , len jej mater je proti mne.... vraj nemam rodicov na to.... chapes matka chce pre dceru milionara ... jej mater musi mat luxus... my este sedacku mame staru... staru myslim ze hodi o zem.... jej otec je dobry clovek ako ona