dajte tipy co si mam kupit

lost

lamorghini :D
tahiti

a zakoncit to parasutizmom, samozrejme bez padaku > ak je to ta rakovina. musi byt haluz :)

(uz sa to aj stalo, chlapik si z toho robil haluz, da sa najst aj video, ku koncu vypil redbull a on ze "no som zvedavy ci mi to da kridla"...)

0vecka

2 datelinka zober si to inak. mas peniaze a bud si ich das pod vankus alebo nieco kupis no tak slecna si xce nieco kupit len nevie co to je cele a mozno ma rakovinu a zostava jej len mesiac zivota a xce si este uzit za posledne peniaze co ma :)

datelinka

ovecka, ta veta tak zvlastne znie: potrebujem nejaku novu vecicku, z ktorej sa budem radovat.
ak ma nic nenapada, tak to nepotrebujem. ak chce mat radost, tak nech spravi nejaku dobru vec, kupi lizatka susedovie detom alebo uprace doma, pomoze babke s nakupom...

leeerka

meggy tak ja by som sa tu hlavne nepytala, co si mam kupit nie? dost primitivna otazka .... a neviem co cakala za odpvoede, my nevieme, co jej chyba, co sa jej paci .. takze mi to z jej strany pride hrozne stupidne

meggy10

leerka ziaden problem, len bolo to velmi neslusne voci nej, ved sa chcela normalne opytat asi ma ta baba vsetko a nevie si co kupit, kedy tebe tak niekto napisal tiez by sa ti to nepacilo.

datelinka

zmatena, to t priatel alebo bohaty stryko povedali, ze si mas vybrat nejaky darcek?
nezavidim ti tvoju situaciu, ja presne viem, co by mi urobilo radost :-) co sa tyka hmotnych veci, ak viem, ze ma nieco potesi, kupim si to.
to musis predsa citit ty, ty zijes vo svojej kozi, pozeras sa rano na seba v zrkadle, pocuvas sa, snivas.
nepytaj sa cudzich ludi, co by TEBE urobilo radost :-)

lost

Podla toho ake mas hobby, alebo zaluby, ale hlavne financny limit :)

nieco male... no ja neviem, mp3 prehravac? :) velmi kvalitne sluchatka k TV/PC ..

nejake oblecenie, po com dlho tuzis, teda ak mas vela penazi, nieco naozaj luxusne a netradicne..

auto, ..

jachtu..

lietadlo..

ostrov ...

ak nemas problem napisat ake mas hobby a financny limit, tak bude ovela lahsie nieco poradit :)

ojka

hm,.... to už tak ked človek možno nevie čo s peniazmi. Ale ked už chceš, skus si kupiť nejaký novu kus oblečenia, take sa vzdy zíde, teda ak ti ešte nepraskaju skrine (;