sam doma II - hrdlicky

Príspevok v téme: sam doma II - hrdlicky
[zruseny8]

dnes cize 25.12.2009 isiel na jojke film sam doma II - strateny v new yorku..ak to niekto pozeral, tak pan Duncan z hrackarstva daroval Kevinovi hrdlicky, ktore predstavuju symbol priatelstva..chcela by som sa opytat ci prave nejake take hrdlicky by sa nedali niekde zohnat..ci uz v hrackarstvach, kvetinarstvach alebo nejakych inych obchodoch..dakujem za odpovede

[zruseny8]

no takze bola som sa popytat v hrackarstvach a tak isto aj v draciku, no iba na mna pozerali. nikde to nemaju..

maaana

My tu v meste kde bývam máme aj take rezbárstva obchody - alebo rôzne korunky.. a take a aj tam by to mohlo byť.. skus a potom daj vedeť či si zohnala

maaana

smajlik - tie hrdličky skus v dráčiku... podla mňa by tam mohli byť... sa skús spýtať... je to pekný darček

datelinka

kup si modurit a vymodeluj si presne take. ak jednu z nich potom niekomu podarujes, bude v tom ovela viac ako symbol priatelstva, bude v tom tvoja snaha, sikovnost, cas a tuzba. to vsetko hovori o LASKE.

maaana

No takéto hrdličky sa dajú kúpiť.. jednoznačne hračkárstvo skús... moja sestra tiež takú hrdličku dostala... nie takú peknú bielu ako vo filme ale táto je žlto biela a tiež veľmi pekná