analny sex

Willie Osgood

If you are interested in heated jacket, you should know how to wash them correctly because you might need to do it often Read more to know about the right procedure!
Click Here : drillly.com

Dimension

Netusim odkial maju vsetci tak bohate skusenosti s ochabnutym svalstvom konecnika. Su v nom dva zvierace jeden, ktory viete ovladat (vonkajsi) a ten, o ktorom tu pisete, ze boli (vnutorny), ten sa neda ovladat. Tak ako ho roztiahnete pomaly, opatrne a dosledne na velkost penisu co su cca 3najdlhsie konceky prstov vasej ruky, tak sa sam stiahne do pozadovanej velkosti a celkom sam. Opatrnost je vzdy na mieste a nevnikat do konecnika pri bolesti, tzn. ze druhy zvierac nie je dostatocne roztiahnuty. Tym predidete riziku poskodenia zvieraca, coho nasledkom by mohlo byt aj jeho ochabnutie. Ak sa to vsak naozaj obcas (vnikanie s bolestou), tak si ten den dajte radsej pohov. Telo sa tiez potrebuje zregenerovat. Trpezlivost a prijemne techniky roztahovania zvieracov.

chaira963

no priatel ma obrzietku skusali sme to za dva roky co sme spolu asi trikrat, s lubrikacnym kremom a partner bol velmi nezny a opatrny velmi som bola spokojna a aj on, ale potom je to take neprijemne ze clovek neudrzi stolicu ani nic tak kvoli tomu sa vyhybam analnemu sexu co ma mrzi
a vohladne tej gumy, tak tu ja nemusim mna to s gumou vzdy stipe blee

atmo

Tak nech ten tvoj mily skusi gumu alebo sa nauci ho dat von ked to na neho pride -aj ja to tak robim- a nech nevymysla.Paradne su tenke gumy, to je ako by som gumu ani nemal a ked mi ho ta guma stahuje(hlavne pri koreni) tak mi navrie na maximum a ten pocit pri konci je paradny a vydrzi v stoji aj 1,5 hod.

a ja sa chcem spytat: ci je to pre teba prijemne, ci ta to boli alebo nie, lebo priatelky sa to nechcem pytat.

0vecka

logicky mi to pride ako hovadina ze analny sex moze ublizit...

Answer:

When done correctly, anal sex is not "dangerous." Though you might have heard horror stories about people who can't control their bowels after anal sex and end up in adult diapers, this is a myth.

gayteens.about.com

usiko

jozef55, moze to sposobit ochabnutie svalov...ale samozrejme, ze teba sa to netyka, lebu ty len pchas, do teba dufam ze nepchaju....

...jezismaria, to fakt niekomu nestaci jedna dierka, nato urcena, ale musite zachadzat do extremov a potom mat problemy na cely zivot a nosit chcete plienky? sdamozrejme, ze chlap si od toho ruky umyje, ved on s tym nic nema, ze?