Milenka? alebo snubenica?

Príspevok v téme: Milenka? alebo snubenica?
hmjahm

ahojte, este predtym ako zacnem chcem upozornit, ze ak ma tu chcete odsudzovat a nadavat mi, tak setrite svojimi slovami a pismenami a radsej mi sem ani neprispievajte .. ide o taku vec.. mam jedneho kamarata, ktory ma uz snubenicu a ja som jeho milenka, fungujeme tak par mesiacov a ja osobne k nemu nic necitim, cize je to len cisto sexualny vztah u mna , ale mam pocit, ze on do toho pomaly zacina padat, pretoze uz hovori, ze ma nema len rada, ale ze citi nieco viac a vraj ak mi to robi problem a spadla som dto toho, tak to mozme ukoncit, lenze ja som uplne v pohode. problem, kvoli ktoremu podvadza svoju snubenicu je ten, ze maju velmi vemli zriedkavo sex, vraj sa snazi tento problem s nou riesit, ale k nicomu to nevedie a ja viem, ze on si na to dost potrpi. pytala som sa ho, kedy planuje svadbu a povedal, ze asi buduci rok ale nie je to iste , tak som mu vravela, ze nech si ten problem vyriesi, lebo po svadbe to bude len horsie a ci ju stale aj potom chce podvadzat , nato povedal, ze nevie.ale vraj zatial nevie ako to bude a ze mozno este my dvaja skoncime spolu .tak teraz neviem co si mam o tom mysliet.poradte ,. dakujem
a este raz upozornujem, ze odsudzujuce a vulgare komentare si nechajte , ja chcem len radu

usiko

hmjahm,

vies co, nie je tu nic, pre co by ta niekto mal odsudzovat....ty si slobodna, nezadana, takze mozes sa stykat s kym chces.....takze na tvojom mieste by som to neriesila...naco? je ti dobre? asi ano, tak naco sa vzdavat niecoho, co ti robi dobre? Mas vycitky? Nemala by si ich mat, pretoze ty nie si zasnubena a nikomu si neslubila vecnu lasku.....takze siuzivaj, pokym mas to, co mas....

....no a on? Tiez tu nie je nic na odsudzovanie.....chlapec je nespokojny vo vztahu, pretoze je sexualne neuspokojeny, tak si nasiel nahradu...je len na nom, ci bude mat gule povedat to snubenici a rozist sa s nou, alebo si znici zivot sebe aj jej a vezme si ju......ty to neries, ty si nlen uzivaj...moj nazor...

jajka001_

aha tak o to ti ide ze ti povedal ze mozno skoncite spolu. tak ti poviem, je to bezcharakter, ktory to skusa na vsetky strany, mozno ma este dalsie frajerky. ak sa chces trapit, tak s nim ostan.

hmjahm

jajka, lebo je to hlupost neico k nemu citit, nie je na to ani cas, nie sme spolu nejak casto, a ine by to bolo, keby sme fungovali normalne, pretoze verim, ze vtedy by to bolo realniesie sa do neho zalubit