neviem čo robiť

Príspevok v téme: neviem čo robiť
katie54

mám priateľa 2 roky strašne sa milujeme máme dobrý vzťah aspon som si to myslela teraz už neviem. v stredu robil vianočnú párty a jeho kamarát si tam náhodou nechal foták. Chcela som si pozrieť fotky a našla som tam aj fotky z pred pol roka kedy boli vo švajčiarsku. Dosť ma zarazilo ked som tam videla ako jediný stojí pri podiu a chytá ho gogo tanečnica za golier. Ked som sa ho opýtala povedal že na tom nič nie je pritom on by mi tieto veci netoleroval nepáči sa mu ked sa s nejakým chalanom rozprávam. Mám pochybnosti, neviem čo bolo dalej, a neviem čo sa deje ked nie som s ním. Nie som žiarlivka ked chce ísť bezomna sa zabávať môže, ale na začiatku nášho vzťahu sme sa dohodli že sa takéto veci nerobia a ked náhodou povie sa to. Dosť ma to zlomilo pretože pred pár mesiacmi som mu v notebooku nasla správy ktoré si dopisoval s jednou babou pritom mi tvrdil že s nikým si nepíše. Co mám robiť? Mám ho nechať, alebo brať to tak že v tejto dobe je to už normálne?

jajka001_

fotka ze sa ho dotyka nejaka zena nie je pre mna dovod na rozchod. ze si s nejakou pise, to je viac.ale tiez to nemusi nic znamenat. len spolu chodite, nie ste vzaní, mozete OBAJA sa rozpravat s kym chcete. take it easy