Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kalanetika verzus cantienica?

Príspevok v téme: kalanetika verzus cantienica?
joja88

Ahojte dievcata, mate niektora skusenosti s cantienicou?
Kalanetiku som kedysi cvicila pravidelne asi dva roky, perfektne som si vytvarovala postavu, teraz som uz len sem-tam. Ale zistila som, ze z kalanetiky ma zacala boliet chrbtica.. Neviem, ci som zaala nieco zle cvicit-alenemam ten pocit, cvicim naozaj pomaly... No a este mam nejake problemy s klbmi, takze ani napr.cviky na nohy-mi moc nerobia dobre co sa tyka kosticiek na chodidlach.
Tak som dnes skusila si trocha nastudovat cantienicu. Len sa mi to zda velmi zlozite-mam len knizku. Neviete ci sa da niekde zohnat aj video? A ak ste to cvicili-ake mate skusenosti?
Dakujem

lea88

ahoj, ja mam skusenosti len s kalanetikou-a super skusenosti. Ale myslim, ze cantienica je nieco ako vylepsena kalanetika. Aspon som to niekde pocula. Skus pohladat na nete urcite nieco najdes.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.