je to pokrytectvo, ak pri rozchode trpi aj ten, kto chcel rozchod?

Príspevok v téme: je to pokrytectvo, ak pri rozchode trpi aj ten, kto chcel rozchod?
millli

Zaujimalo by ma, ci nie je pokrytectvo tvrdit, ze pri rozchode netrpi iba ten opustany, ale aj ten, kto je iniciatorom rozchodu? Ved keby ho to vazne trapilo, nerozchadzal by sa predsa a nesposoboval by bolest aj polovicke, nie? Vynimka je iba v pripade tazkej choroby, ak by isiel do vazenia a podobne tazke pripady. Vdaka, ja som po rozchode niekolko mesiacov a ak je clovek opusteny, je to najlepsi sposob, ako si znicit sebavedomie a dostat sa do depiek.

leeerka

so mnou sa tiez rozisiel prriatel po dlhej dobe pred polrokom a takisto trpel..aj ked aj mne je to take zvlastne, ze ved by nemal, ked on to chcel a bol s tym v podstatezmiereny a pripraveny na to .. nuz ale naco nad tym uz teraz premyslat .. teraz sme uz ako tak v pohode ..

LJANA

ja som sa rozisla s priatelom uz pred par mesiacmi a strasne to boli ...este horsie jakeby ze on so mnou lebo viem ze on ma lubil aj ja som sa snim rozisla a stale myslim ci som spravila dobre:(((((