Znamena to koniec?

Príspevok v téme: Znamena to koniec?
klariiika

ahojte...prosim vas o radu, uz som posledne tyzdne na dne..total.. :( nespavam, nechuti mi jest,neviem sa na nic sustredit... rok a pol mam priatela,ktoreho lubim ako nikoho predtym...problem je,ze ma brutal ale brutal divnu povahu..v zivote to nemal lahke-tym som vzdy ospravedlnovala jeho spravanie...ale co vystraja v poslednom case uz je na mna privela... :( od zaciatku vztahu maval skraty,klasika- ked nemal naladu, tak sa mi neozval aj cely vikend, volala som mu, nedvihol, potom sa ani neunuval zavolat spat, ze co som chcela.ked som mu to nahodou vycitala,tak som zostala len ja ta zla.bud sa mi vysmial do ksichtu a obratil to na srandu alebo na mna zautocil,ze co riesim p.coviny atd.pre neho je vsetko p.covina..aj to,ze si pise s babami , s ktorymi spaval, ze ma odignoruje, ked jednoducho on nema naladu atd.proste je toho vela...nic neriesi.ked je nejaky problem, nema zaujem to vydiskutovat..radsej je ticho alebo na mna zautoci.ked som ho pristihla pri klamani,tak jeho riesenie bolo: tak to skonci...proste aj ked som vedela po cely cas, ze ma miluje, tak daval taketo hlasky...a pritom som si ista,ze mu to nie je jedno.ked niekto place ked mi hovori, ze nech sa dvihnem a odidem, ze nech ho necham, ze on nikoho nepotrebuje ani mna atd...asi mu to nemoze byt uplne lahostajne :( uz 2.x za posledne tyzdne sa so mnou rozchadzal..ale musim podotknut,ze bol aj v jednom aj v druhom pripade opity.ked som sa ho na druhy den na to pytala,ze teda co bude dalej, tak mi len povedal,ze ideme dalej a uvidime ci to pojde alebo nie ale ze ma lubi :( odvtedy bolo zase vsetko \\\\\\\"super\\\\\\\", potom odisiel do zahranicia s kamosmi na ozran dovolenku, neozval sa 4dni- ani ja jemu,lebo som si pvoedala,ze uz bolo dost vtierania sa..ked mu budem chybat, ozve sa.ozval sa az ked prisiel domov..zase bolo vsetko super, ziadne hadky nic...teraz cez sviatky sme kazdy doma.a zase ide vsetko dole vodou..ozve sa max.raz za den, aj to vyzera telefonat asi tak,ze vediem monolog, rozosmievam ho atd.doslova si musim pytat pred spanim, aby mi povedal, ci ma lubi :( jednoducho potrebujem to pocut :( viem,ze je to sprostost,ale ja to poterbujem v momentalnom stave.. :( vcera sme sa v noci pochytili,lebo zase nemal naladu na nic, ani na rozhovor so mnou..tak som sklopila uska, popriala dobru noc a zlozila..ale potom mi to nedalo,tak som mu napisala,ze ci mu vobec chybam ked sme takto od seba.on mi na to len odpisal,ze nech neriesim na noc, ze vazne na to nema naladu..:( namiesto peknych slov bola zase \\\\\\\"hadka\\\\\\\"..dnes som mu volala cez den, zaase som ustupila, nedvihol..zavolal o nejake 3hod s tym,ze bol na stretavke zo skoly a ze nechcel mi dvihnut.zacali sme si vysvetlovat tu \\\\\\\"hadku\\\\\\\" co bola v noci a vraj ho nechapem,ze nemal naladu na mna a rozhovor so mnou,ze mu bolo zle..tak som mu vysvetlila aj ja v akom som momentalne stave a ze jednoducho nemoze po mne stekat, ze ja sa na neho tesim, volam mu, snazim sa a on na mna takto reaguje..kazdy ma problemy, ale jednoducho nemoze ich prenasat na mna..potom sme zase normalne kecali ale musela som koncit a slubila som,ze mu zavolam neskor.aj sa tak stalo..ale radsej som ho mala ignorovat ja sprosta.dvihol, ja s nadsenim,ze ahoooj , on nieco zasomral ale nepocula som,tak som sa spytala,ze co?? a on na to nasrane, podrazdene joooj nic!!! tak ma to uz vytocilo,ze som len vystekla zo seba,ze nech sa uvedomi ako so mnou zase rozprava , povedala cau a zlozila... :( a teraz neveim co dalej:( ci to ma vobec zmysel dalej natahovat,ked na mna takto reaguje..uz sa toho stalo v poslednomm case hrozne vela :( prosim poradte, skritizujte ak robim chybu ja,uz neviem ako dalej.. :( hrozne ho lubim, ale takto zit nemozem. :(

ojka

klarika, ak to chceš skončiť, tak skonči. Ale cez telefon asi fakt nie, dohodnite sa, že sa stretnete, a povedz mu, čo máš na srdci....

klariiiika

ale na druhej strane nemozem na neho len "kydat"...on je inak strasny dobrak,dokazal spravit veci, ktore som od neho nikdy necakala...proste je tyzden, dva ked je vsetko idealne, je strasne zlatulinky a potom si vypije , pohadame sa na uplnej blbosti a je ohen na streche...alebo ked odide domov, tak je tiez problem...s tym ignorovanim a stekanim po mne...:(

klariiiika

omg co mam robit??? teraz ho mam ignorovat a cakat kedy sa ozve??? alebo co??? novy rok sme mali travit spolu na chate... :( uz ked sa rozhodnem,ze to skoncim,tak to nechcem spravit teraz a cez telefon... :( boze...:(((((

jajka001_

ani som to cele necitala, naco, staci prvych par riadkov. uvedom sa dievca,nemas trochu sebaucty? naco sa s nim trapis? myslis ze nemas na normalneho?

klariiiika

dakujem Vam vsetkym za rady... ste zlati...
ci nemaju o mna zaujem normalnejsi??? mali, nikdy som s tymto nemala problem, len odkedy som s mojim milym, tak som prerusila kontakty takmer so vsetkymi, lebo mu to strasne prekazalo...vadilo mu ked som si s niekym obcas pisala na icq, dokonca aj ked mi nejaky chalan nechal nejaky odkaz na facebooku...stale mal nejake pripomienky...

Matyo

Ako písal už nižšie lost, toto je správanie pubertiaka a nie dospelého chlapa, pritom nie je jasné kedy a či vôbec dospeje. Rozhodni sa ako chceš ale vieš si s ním predstaviť spoločný život, rodinu. Nemajú o tebe záujem nejakí normálnejší muži?

deni24

Klariiika, ani nerozmyslaj a utec od neho co najdalej!!!! Z toho co pises mi je jasne, ze si od neho zavisla a nebude to pre Teba lahke, ale ver mi, je to jedine rieseni (vlastna skusenost)! My zeny mame snahu muzov, ktorych lubime donekonecna ospravedlnovat, ale v takychto pripadoch je to chyba. Keby si si precitala svoj odkaz ocami niekoho ineho, urcite by si ani nezavahala! Ked je to teraz taketo, casom to moze byt len horsie! Ved to co Ti stvara, je psychicke tyranie! Ziadny clovek si taketo spravanie nezasluzi, a keby Ta mal naozaj rad, tak by to ani nerobil. Pravdepodobne ma rad len sam seba a zneuziva Tvoju zavislost na nom, aby Ti mohol ublizovat. Tak pozbieraj sily a pretrhni puto. Drzim palce! Ten pravy na Teba urcite niekde caka!

0vecka

ja len nepochopim preco ked je chlap na zensku takyto tak sa ho drzi a ked je na nu dobry tak sa nanho vykasle ona

isabella

vykasli sa na neho, lebo sa utrapis, ja som si presla niecim podobnym a nastastie je to za mnou, sice to trvalo nejaky cas, ale konecne som ok...

barbinka

klarika: ja nemám pocit, že by si ho ohovárala, len si nám ho opísala, aj keď to môže byť subjektívne. uhlie si nevšímaj, v každej téme je takýto pesimista...