Znamena to koniec?

Príspevok v téme: Znamena to koniec?
klariiika

ahojte...prosim vas o radu, uz som posledne tyzdne na dne..total.. :( nespavam, nechuti mi jest,neviem sa na nic sustredit... rok a pol mam priatela,ktoreho lubim ako nikoho predtym...problem je,ze ma brutal ale brutal divnu povahu..v zivote to nemal lahke-tym som vzdy ospravedlnovala jeho spravanie...ale co vystraja v poslednom case uz je na mna privela... :( od zaciatku vztahu maval skraty,klasika- ked nemal naladu, tak sa mi neozval aj cely vikend, volala som mu, nedvihol, potom sa ani neunuval zavolat spat, ze co som chcela.ked som mu to nahodou vycitala,tak som zostala len ja ta zla.bud sa mi vysmial do ksichtu a obratil to na srandu alebo na mna zautocil,ze co riesim p.coviny atd.pre neho je vsetko p.covina..aj to,ze si pise s babami , s ktorymi spaval, ze ma odignoruje, ked jednoducho on nema naladu atd.proste je toho vela...nic neriesi.ked je nejaky problem, nema zaujem to vydiskutovat..radsej je ticho alebo na mna zautoci.ked som ho pristihla pri klamani,tak jeho riesenie bolo: tak to skonci...proste aj ked som vedela po cely cas, ze ma miluje, tak daval taketo hlasky...a pritom som si ista,ze mu to nie je jedno.ked niekto place ked mi hovori, ze nech sa dvihnem a odidem, ze nech ho necham, ze on nikoho nepotrebuje ani mna atd...asi mu to nemoze byt uplne lahostajne :( uz 2.x za posledne tyzdne sa so mnou rozchadzal..ale musim podotknut,ze bol aj v jednom aj v druhom pripade opity.ked som sa ho na druhy den na to pytala,ze teda co bude dalej, tak mi len povedal,ze ideme dalej a uvidime ci to pojde alebo nie ale ze ma lubi :( odvtedy bolo zase vsetko \\\\\\\"super\\\\\\\", potom odisiel do zahranicia s kamosmi na ozran dovolenku, neozval sa 4dni- ani ja jemu,lebo som si pvoedala,ze uz bolo dost vtierania sa..ked mu budem chybat, ozve sa.ozval sa az ked prisiel domov..zase bolo vsetko super, ziadne hadky nic...teraz cez sviatky sme kazdy doma.a zase ide vsetko dole vodou..ozve sa max.raz za den, aj to vyzera telefonat asi tak,ze vediem monolog, rozosmievam ho atd.doslova si musim pytat pred spanim, aby mi povedal, ci ma lubi :( jednoducho potrebujem to pocut :( viem,ze je to sprostost,ale ja to poterbujem v momentalnom stave.. :( vcera sme sa v noci pochytili,lebo zase nemal naladu na nic, ani na rozhovor so mnou..tak som sklopila uska, popriala dobru noc a zlozila..ale potom mi to nedalo,tak som mu napisala,ze ci mu vobec chybam ked sme takto od seba.on mi na to len odpisal,ze nech neriesim na noc, ze vazne na to nema naladu..:( namiesto peknych slov bola zase \\\\\\\"hadka\\\\\\\"..dnes som mu volala cez den, zaase som ustupila, nedvihol..zavolal o nejake 3hod s tym,ze bol na stretavke zo skoly a ze nechcel mi dvihnut.zacali sme si vysvetlovat tu \\\\\\\"hadku\\\\\\\" co bola v noci a vraj ho nechapem,ze nemal naladu na mna a rozhovor so mnou,ze mu bolo zle..tak som mu vysvetlila aj ja v akom som momentalne stave a ze jednoducho nemoze po mne stekat, ze ja sa na neho tesim, volam mu, snazim sa a on na mna takto reaguje..kazdy ma problemy, ale jednoducho nemoze ich prenasat na mna..potom sme zase normalne kecali ale musela som koncit a slubila som,ze mu zavolam neskor.aj sa tak stalo..ale radsej som ho mala ignorovat ja sprosta.dvihol, ja s nadsenim,ze ahoooj , on nieco zasomral ale nepocula som,tak som sa spytala,ze co?? a on na to nasrane, podrazdene joooj nic!!! tak ma to uz vytocilo,ze som len vystekla zo seba,ze nech sa uvedomi ako so mnou zase rozprava , povedala cau a zlozila... :( a teraz neveim co dalej:( ci to ma vobec zmysel dalej natahovat,ked na mna takto reaguje..uz sa toho stalo v poslednomm case hrozne vela :( prosim poradte, skritizujte ak robim chybu ja,uz neviem ako dalej.. :( hrozne ho lubim, ale takto zit nemozem. :(

klariiiika

a je mi luto, ked to ludia zobrali tak,ze ho ohovaram... :( to nebolo v umysle... jednoducho chcem pocut nazory a rady inych.. :( lebo som uz vazne zufala... :( od toho telefonatu sa mi ani neozval... :(

klariiiika

uhlie :

to, ze mam zmenit svoje vlastnosti- to si myslel to,ze ho tu ohovaram??? neviem ci je to to spravne slovo... ked si neviem rady a cakam,ze mozno niekto skusenejsi, starsi mi da nejaku radu, ako zmenit nas vztah alebo seba... precitaj si posledne vety co som napisala...---prosim poradte, skritizujte ak robim chybu ja,uz neviem ako dalej.. ---
a to,ze som si nasla cloveka, ktory mi nevyhovuje... je to blbost...ked niekoho lubis, snazis sa prehliadat aj povahove crty, ktore sa ti nepacia...jednoducho my zeny sme take... neviem si pomoct, lubim ho... a ver mi, ze keby mi niekto povedal , ze chyba je len a len vo mne,tak by som spravila aj nemozne, len aby sme boli my dvaja stastni :((((

uhlie

ojka,

ja jej chcem len pomoct. Zeny sami priznavaju v inych temach, ze stale intriguju, klamu a ohovaraju. Preto sa neda posudit, kto robi chybu v tomto pripade a kto nie.

Keby som mal posudzovat ich vztah a verit tomu, co napisala, tak je jasne, ze ona si nasla cloveka, ktory jej nevyhovuje a nema zaujem ostatnym popisat realne situaciu, teda svojho partnera ohovara. Mozno , keby sa sama pokusila zmenit na sebe tieto neziaduce vlastnosti, tak by sa ich vztah dal zachranit.

hmmmm...

keby ho opustís, ani by si to nevsimol.
hajzel
ze ta to bavi tahat za dvoch. nejde o to aka je povaha..on proste sere na to. nevidis?

leeerka

necitala osm to sice cele, ale poloz si len otazku, ak nahodou budete spolu byvat alebo nedajboh pride k svadbe, mas "gule" na to, aby si zila s takymto clovekom? ja osobne nie ... ale to je moj nazor ... toto by som netolerovala

uhlie

Ak je teda vo vsetkom na vine on, tak nechapem, preco si s nim zacala vobec chodit. Ale podla mna by bolo dobre, keby si ho zavolala sem na forum a on nam vysvetlil, ako vidi teba. Lebo mi nemame moynost overit, ci nam tu pises pravdu.

ojka

klarika , hlavu hore, oči pre plač by ti podla mna ostali, aj keby si sa rozhodla s ním nadalej ostať, tak to skus zvažiť, rozhodnutie je len na tebe. A povieš si, že život ide dalej a určite niekde na teba čaká nejaký super človek, ktorý bude uplne iný ako on (;

klariiiika

hej, o tom nepochybujem,ze sa z toho rychlo pozbiera... :( aj to ma na tom serie..ze on si bude zit "krasny zivot" dalej, uzivat si a mne zostanu oci len pre plac... :( mala som velky problem zalubit sa, vzdy som si myslela,ze chlapom ide len o jedno a preto viem,ze mi bude trvat strasne dlho kym sa z toho dostanem... :(