nakupovanie cez net.. zo zahraničia stránka ebay....

Príspevok v téme: nakupovanie cez net.. zo zahraničia stránka ebay....
n,,

ahojte pozná niekto túto stránku? -odkaz odstránený- ? Chcela by som si kupiť od tiaľ telón.. strašne lacný za 50e.. tam stojí... viem že sa to tam ako keby draži taká aukcia ale dá sa tam kupiť tuším aj hneď... už niekto tam nakupoval a aký bol spokojný? koľko asi tak stojí poštovné? Dakujem za odpovede:) aaa neviete v čom je problém stále mi to ukazuje keď chcem si niečo ako prihodiť.. k tomu výrobku peniaze že si to chcem kupiť tam davá že neplatná... dakujem

n.,..

chcela by som sa opýtať čo znamená tam tá medaila pri niektorých výrobkoch... žeby to bolo kvalitné či niečo také? Top-rated seller.... a ešte že kto tam dáva tie výrobky?

lost

LG tam je za $127 (~87E) a vyzera asi takto:

-odkaz odstránený-

tiez sa v tom velmi nevyznam, len sa mi toto ukazalo ako lacny LG s dotyk.displejom :D tazko povedat co ten telefon aj dokaze.

len skoda ze to asi nebude mat taku vyhodnu zaruku ako u nas, pisu tam nieco o 3 mesiacoch.

n,,

a ten problém proste ak chce k niečomu prihodiť.. že da tam vyššiu cenu.. tak jej to tam da ale ak si to kukne či sa jej to tam priratalo tak tam niečo napíše že un.... nevime to slovíčko neičo že neschopná alebo niečo asi že nesprlna.. niečo.. pritom je zaregistrovaná aj všetko vyplnené.. hmm neviem

n.,..

hej napodobeniny.. a tiež ak sa to pokazí .. alebo nejaké iné telefóny nejaký lg. alebo niečo také s dotykovým? viem že sa tak hlúpo pýtam ale ja sa važne nerozumiem telefónom:D tak neviem:)

lost

neni zac :)
iphone..hm.. len tam neviem co robit ak sa nahodou pokazi :/

pozrel som si tie lacne, tie okolo $120 (~83EUR) .. ale problem je ze to su napodobneniny, cize ktovie ako dlho to prezije :/

teda tieto tak vyzeraju:
-odkaz odstránený-

popripade tu za $80 (55E) aj s postou
-odkaz odstránený-

Ale ten originalny Apply iPhone stoji okolo $400 az (doklobkovany) co je clekom dost na mobil :)

Tomuto sa velmi neroumiem, snad ma niekto skusenosti :)

n,,

Tak dakujem za radu:) budem pozerať to ohodnotenie:) hádam mi tá kúpa vyjde :) len stále je problém že sestra je zaregistrovaná... a ekď už aj chcela kupiť alebo prihodiť... tak jej to pisalo niečo ako un.... že je neschopná asi že neičo tam nesplńa

darika

My nakupujeme cez tuto stranku strasne vela.Aj teraz sme kupili Psp.Musis si najprv pozriet kolko ma pozitivnych a kolko negativnych prispevkov.Ked je pozitiv na nejakych 98%,tak mozes verit,ale menej ako toto percento my neriskujeme.Moze napisat,ze vec je dobra a pride ti pokazeny alebo stary.

n,,

dakujem za radu tak si ma potešil..:) chcela by som si tam kupiť mobile phone..(iphone) lenže tam ich je strašne veľa a ja medzi nimi nevidím žiadny rozdiel.. len v cene... je tam aj iný rozdiel. . vieš keby ste mi ešte takto poradili.. pretože mám pokazený telefón a nechcem si tu na slovensku kúpiť telefon.. za 200e.... keď tam sú okolo 30-40-50 e. keˇby ste mi ešte týmto poradili či tam je nejaký rozdiel..