stále sa urážam :-(

Príspevok v téme: stále sa urážam :-(
iva1246465

ma to hrozne hnevá, že na všetko čo mi mama vytkne tak hned sa urazím, som ticho a ignorujem mamu...neviem čím to je, či mám v sebe neaký blok alebo čo...hrozne ma to mrzí...mám navštíviť psychológa?? alebo ako by ste to riešili...poradte nechcem byť taká hnusná..neviem či to mám v povahe alebo čo, ale doteraz som taká nebývala.

iva1246465

no mne ano, a dosť často..si myslí, že si tam nájdem chlapca..lebo aj o tom stále rozpráva..predvčerom mi zadelila, že ked si počas vš nenájdem chlapca, že potom je to ťažšie si nájsť...zatial som lásku nepocítila pri niakom chlapcovi, iba sa mi páčia niektorí..

ojka

myslím,že tvoja mamina je len velmi starostlivá a chce len aby si bola šťastná, len trebalo by to praktizovať asi iným spôsobom. Mne sa napr. nikde nestalo, aby ma mamina posielala na disco a tak....

iva1246465

no to teda mám :(, mama robí ma univerzite a povedala kolegyniam, že sa na ňu stále urážam...tak už tam za ňou ani chodiť nemienim..pritom ked som tam hocikedy bola ju pozrieť tak stále sa ma niečo pýtala,a kolegyne jej povedali, že čo ju stále kontroluješ...tak neviem či je chyba vo mne alebo aj v nej...

iva1246465

ja si niekedy pri nej myslím, že mi ona bude riadiť život podľa seba....včera sme išli z kostola a ona z ničoho nič, že nečakáš kamarátky?? ja že nie..mojím smerom býva jedna..ale aj tak vždy idem s nou z kostola, tak neviem prečo sa také veci pýta..

iva1246465

ano mám 20, stále sa do mňa mieša, čo nejdem na disko medzi ľudí, že takto si chlapca nenájdem, ja na disko chodím vtedy ked sa mi chce, a nie ked ona ma to niečoho núti..a stále niečo nájde čo mi vytýka, ešte že viem len ohovárať, pritom to neni pravda, lebo ohováranie je niečo iné, a ja si poviem len to čo si o danom človeku myslím.....hocičo ona nájde