boli ma sija

anonymKA !

dobry vecer...zistili mi ze mam upchate krcne cievy vodnym kamenom a hrozi mi infarkt....neviete ako by som sa toho zbavila a ake rizika to obnasa?dakujem

bio

na tento problem je vyborna medena satka. Meď lieci,uvolnuje krce svalov okolo stavcov a je to tepelna terapia. Viac info na e-maily.

bodynka

No mne sa to stalo vecer este pred spanim.. A vtedy sme mali "taliansku" domacnost. Mozno z nervov sa mi to stalo. :D Ked aj ty sudis ze to mas zo stresu... Neviem, ale dnes som sa vyspala lepsie. Ani liek som cely den neuzila , iba som si to kremovala.
Pomohli mi dva dni volna. Veru...
Ale sija staaale boli. A zas dva dni budem v praci , hadam sa mi to nezhorsi.

sisssa--

BODYNKA stava sa mi to ze vecer nic a rano som uz hotova a stale to inde boli,stahuje trha a som z toho nervozna .No ale ako pise SEVERI.... moze to byt zo stresu.Lebo ja ked vela stresujem tak potom vtedy mam tie potiaze ,je to hnus len ten uveri kto to pozna.A lieky neberiem lekar mi predpisal daco na uvolnenie svalstva bola som z toho ako napita tak nic neberiem .

bodynka

vdaka aj za druhy priklad. mne pomaha aj ibalgin ale 600- vka.
Dnes to neboli tak ako vcera o tomto case, ale to asi preto lebo dnes nerobim .. a ani zajtra , oddychujem, snad sa to upokoji..Boli len otacanie hlavy

severiane

ahoj bodynka, tento problem velmi dobre poznam, mne zabera iba panadol ultra rapid, ale je to na nic uzivat lieky, takze som zacala chodit aj na rehabilitaciu, pretoze som zacala mat problem aj s chrbatom. A takisto sa snazim davat si pozor na pricinu. Mam jednu knihu, kde su opisane choroby a su brane skor z duchovneho hladiska. O siji sa tam pise - krk sa nam neprijemne stiahne, ked nam rozkazuju a vela nas ovladaju druhi, ale tiez ak si postavime prilis smele ciele, a potom sa nam zda, ze sa voci nam cely svet spikol. Je to dost dlhe, takze to nebudem vypisovat cele, snad som aspon trosku pomohla.

bodynka

hadam mas pravdu. A tiez sa ti stalo z minuty na minutu?
A mne sa aj ta bolest meni... raz je od ramena, raz n krku, teraz na zatylku....Cez den je to ok, ale vecer a v noci je to hrozne.