uloha chlapa v domácnosti

zuzic

10.marca:))) naj kamoska ma vtedy akurat narodky:D jeeej to som rada ze mas pozitivnu energiu:DD no hej:))) teraz som jeden velky smajlik:DD budem vrasky od usmevov:DDD

Denz

zuzik- a kedy pisete test???:)
a dufam,ze si ozaj tak happy.......ako tie smajliky co hadzes:)))
normalne mam s teba pozitívnu energiu:)
Kiez by tu bolo viac ludi tak dobre naladenych ako ty:)))

zuzic

ale no:D dnes mi tak ladila:DD inak som niekedy mala kapucnu:) dnes som zrovna na nu mala chut:DD do leta ju nosit nebudem:DD neboj sa:DD este neni treba:DD ale mam taku naladu ze neviem:DDD vies co...nie nedokazem:D ale tu sa sustredit nemusim to mechanicky len pocitam horsie su slovne ulohy tam sa sustredi a na to zvycajne nemam naladu:)) by som aj spravila ale co uz:DD

Denz

no skoro si si spomenula na capicu:))
v kosach si ju nenosila a teraz ked sa zacne oteplovat....ju budes nosit az do leta:)))))
zuzik.......chod si vymenit spodne pradielko:)))......aspon podla smajlov usudzujem,ze bude treba:)))
no a s tymi sustavami.....aj sa dokazes sustredit???:)
ved sprav skor nieco o zdravi :)))

zuzic

no:DD by som vyzerala:DD ale musim sa pochvalit dnes som uz vytiahla ciapku:)) a nemala daleko od tej prilby:DD ale jakeho snehuliaka? nechapem:DD ja uz snehuliaka nestavam:DD ja sa scvrkavam od smiechu pravidelne:D ked chytim zachvat smiechu to je strasne:))) nie nemam este...neviem ci budu nasi suhlasit som sa este nespytala.neviem jednoducho...hej sosovicku:D sustavami si pocitam sosovicku:DD ale nie dnes mi dodali knihy pripravne dobre du hrube radsej som ich ani objednavat nemala:DD

Denz

ze prilbu:)))
botasky ,ochranu na kolenach a prilba na hlavicke:))))
a pri tom stavat snehuliaka:DDD
ja by som si normalne asi cvrkol od smiechu:)))))ň
no....prechadzka je fajn:))
ozaj....uz mas ten silicum ci ako sa to vola???:)
ten cesnacik??:)))

a co ratas.....sosovicku???:)))

zuzic

no jasne:DD aj prilbu rovno:DD
no len sa nevyhovaraj:))) jaj hrdlicky ake romanticke:P
nie nechodim moc v zime na sport:) potom som hned chora...ale pojdem sa prejst:D vecer:D teraz idem pocitat:)

Denz

tak pre istotu aj chranice na kolena:)))
no ti ja viem ci s tych liekov??:P
len ,,r" a ,,t" su tak blizko seba:)))
ako hrdlicky:)
dnes sa nechystas korculovat ci sankovat??:)
a co je s tym snehuliakom??:)

zuzic

nie pyre ale dzus:DD
no vidis to je z tych liekov:DD
hh:DD vie viem:D sak ona aj je zimna:DD takmer:PP padla hruska zelena obila si kolena:DDD