uloha chlapa v domácnosti

zuzic

ahoj siska:) mne je uz lepsie, teda neni to az tak zle:) drzim otcovi palce aby to dobre dopadlo potom povedz ako je na tom ok? mne sa dost zhorsili tie dutiny od utorka, lieky co mam mi prestali zaberat zhorsil sa mi zas trocha sluch a strasne mi zatekaju hlieny nedokazem ich poriadne vykaslat a potom ma z toho napina...uz sa toho zacinam bat aj by som isla doktorovi ale akurat teraz su sviatky...tak sa tesim ze budete spolu v bratislave:) nech to je ten najkrajsi novy zaciatok:) aj ja ti zelam nadhernu velku noc, krasne sviatky tebe aj patkovi:)

sisssa--

Ahoj zuzicka zlatko je mi luto ze si chora ,inak aj brasko ma zvysenu teplotu a stale beha na zachod ,vraj crevna chripka a ze v Nitre je to dost rozsirene.No ty si sikulka a uz tu skolu mas urcite istu a monitor ti dopadol ukazkovo.A tie nestastne dutiny aj otec ide v utorok na tu operaciu tak ze uvidime.Nie zlatko ja som este v Nitre ,ale vecer idem do Bratislavy budeme tam az do utorka ja sa vratim a Pato tam uz zostane .Nastupujem do novej prace az od 15 aprila ,musim si tu este cosi povybavovat.Keby nahodou uz sem do utorka nepridem Tak ti prajem krasne velkonocne sviatky a cim skor nech si zdravucka ....ahoj moja....

zuzic

ahoj siska:) jej som rada ze to s tym patkom tak dopadlo...presne takto som to chcela:) takze teraz si v ba ze? ani si nevies predstavit aka som stastna:) myslela som na teba velmi casto...no a ja..monitor som dala 95% matika a 95 slovina...som celkom spokojna..teda velmi spokojna:) ucitelka mi hned na druhy den povedala ze mala som dat na stovku ze s tym neni spokojna, ale slovinarka ma od radosti vyobimala ona je strasne zlata take steniatko:) no a ja som tiez spokojna...dnes nam mali dat prihlasku a mala so ist cez prve dve hodiny potvrdit lekarke ale som dneska doma lebo vcera to bolo strasne...najskor som zvracala potom zamdlela potom horucka okrem toho mam kasel a upchavaju sa mi dutiny no mrtva som...len dufam ze tu prihlasku stihnem poslat aby ma vobec niekde zobrali:) inac vsetko po starom...

sisssa--

Ahoj zuzicka zlaticko!!!!! Nehnevaj sa ze som tu dlho nebola ale mala som toho akurat.Jaaaj kde zacnem?Takze v V Piestanoch u Pata bolo super ma perfektnich rodicov ctrasne my tam bolo dobre a Patusko je tiez moc zlaty a som zalubena az po usi .moji rodicie tiez dostali rozum a myslim ze Patko im sadol .No a teraz praca ,to je horsie tam som si dala vypoved vies asi som toho moc vedela co sef poraba tak som musela odist ,sef bol moj stryko a v jeho firme som robila ,ale tie jeho tulave chodnicky a vseliake znamosti to sa my nepacilo,tak som mu vsetko vykricala a odisla som od neho,tak a teraz som bola bez prace. Ale nieco zle je aj na volaco dobre ,ako sa hovori tak Patko prisiel s tym ,ze pravdepodobne bude pracovat uz v Bratislave a ze aj tam dostal byt ,takze som tam isla s nim a budem tam pracovat kde on ,ale na recepcii .Som stastna a rodicia to tiez schvaluju .Tak uvidime .Nehnevaj sa ale fakt nebolo casu pisat ja som mala rusny mesiac ,ale polepsim sa .A ty co ako dopadol monitor ?Dufam ze dobre ved ty si sikulka .

zuzic

juj keby:) tak tvojmu otcovi drzim palce velmi nech dobre dopadne viem ako to je...no ja sa prave chystam pod sprchu ale zima mi je tak sa mi nechce:) juj som rada ze idete s patrikom:) tak uzite si vyletik:) drzim palce...teraz vlastne budes vidiet rodicov prvykrat ci uz si s nimi bola?

sisssa--

JAAj zuzicka z teba bude raz vemy uspesny clovek ,mozno aj nejaky advokat ...hm bolo by to super.A tie dutiny viem je to hrozne ,otec ide 9-ho aprila na opraciu stale ma problemy tak viem co prezivas .A co teraz porabam ?Prave som vysla zo sprchy ,trocha sa ususim a idem von .Vies ta kamoska co som ti spominala ze sa bude v maji vydavat tak idem si s nou niekde sadnut a zajtra pride Patrik a ideme k jeho rodicom do Piestan tak uz sa moc tesim.

zuzic

no vies nie ze sa nahnevas:) ale ucim sa skoro cele prazdky:) ale inak sa snazim aj trocha pohybu...vcera bola u nas bratova frajerka super sme si pokecali zlata baba skoda ze nebola dlhsie:) no vies ja mam troska problem s usami a nosom tak dufam ze sa to uz da doporiadku lebo takto to dalej nejde...ale mam strasny strach...no momentalne na mna lezie zas nieco s dutinami tak dufam ze do pondelka sa dam doporiadku aby som nevymeskala pred monitorom...a zajtra sa ide brat lyzovat no a to je asi vsetko top novinky z mojej strany:))a ty co porabas teraz?:) musis mysliet pozitivne lebo potom budem aj ja smutna...

sisssa--

Si velmi zlaaattuuucckkkaa a dakujem ti...a preco ides k lekarovi co ti je?Dufam ze nic vazne.A ako sa mas ,co porabas ,ako prazdinujes ????NAPIS

zuzic

ahoj siska dakujem ti si zlata..monitor mam v stredu no v piatok sa chystam k lekarovi uz pol roka sa tam nemozem dokopat a mam strasny strach tak preto ta hlavne prosim aby to dobre dopadlo...sisi mozno to nevyznie dobre ale prave takto som si to ticho zelala..teda nie aby si mala zly vztah s rodinou ale velmi som si zelala aby ste sa dali s patrikom dokopy a zili svoj zivot...velmi vam drzim palceky aby to vyslo a aby si bola stastna verim ze aj vztah s rodicmi sa da hadam doporiadku ale nemozes sa nechat ovplyvnit mysli hlavne na seba zelam ti zo srdca len vsetko naj. urcite bude lepsie