uloha chlapa v domácnosti

sisssa--

Ahoj zuzicka zlatko ...nezabudla som na teba ,len v praci mame veeelky chaos a ja chodim domov len spavat .Ako sa mas ,co v skole vsetko mi napis ja utekam, som len odbehla domov ...vrrrr zenske ,problemy ved vies...a brat ten sa nikdy neuci ..ved uvidime ci nas netromfne a nebude z neho trebars nejaky minister...Ahoj moja...

zuzic

joj siska:( cize z toho plesu si asi moc nemala co?...a co si si obliekla?:) no tak zase to budes vyleziavat co?!:( ja som ako tak v pohode necitim sa najlepsie ale neni som chora to je z takeho dlhorocnejsieho problemu len teraz sa tak vysantil:)) a co brat uci sa ci ano moc nie?:)

sisssa--

Ahj zuzicka moja....ja som v sobotu tak prechladla ze znova sa mi to vratilo .Ja som ti mala take horucky ze som myslela ze umriem ..je mi na figu ,teraz poslucham a z domu nevyleziem....a ty dufam ze si neni chora....

sisssa--

Ahoj zuzicka ...dufam ze si neni chora .Ja som tu len na skok ..prosim ta pekne ja idem na ples .Tu vo vedlajsej dedine je rodicovsky ples idu aj nasi s priatelmi a idem aj ja .maminej kolegyni syn teraz prisiel z anglicka a idem s nim .Aj sa celkom tesim ...zajtra ti vsetko porozpravam.Ahoj moja ......