mam chlpaty zalud

ten

chlpaty zalud? to si hadam robis srandu? ved ani zvierata asi nemaju logicky chlpaty zalud pretoze by to znemoznilo ucel ktory ten organ ma splnat.. ved to je ako keby si napisal ze mas chlpate oci:D

adamos

aprajem dobrý večer. mám podobný problém neviete ako to riešiť? Osobnesi myslím, že dnešná medicína už dokáže zýzraky.

Ženu som ešte nemal.

lara1

neboj sa ak stretnes ozajstnu lasku tak si bud isty ze sa jej to mozno bude aj pacit...len si prosim nehladaj namyslene kozy a vsetko bude ok

AdamKrt

jancinnn:

skus to premenit na nieco pozitivne. Ak sa nemozes holit tymto sposobom, kup si strojcek na zastrihavanie brady. Podoba sa to na strojcek na vlasy, len je to uzsie. Nastavis si, ze Ti to ostriha na nejaku minimalnu dlzku, povedzme 2-3-4mm. A teraz si predstav, ked tam mas taketo strnisko, co to bude robit u zeny, pokial ho tam strcis :) Nakoniec sa Ti moze stat, ze taka zena uz nebude chciet ani ineho :)

Alebo budes musiet pouzivat kondom...

0vecka

ja tomu neverim posli foto ze by na takychto castiach mohli rast chlpy to pocujem prvykrat mi to pripomina co dokaze ulica ked vravveli ludom ze maju chlpaty jazyk...

silenka

lost tvar ma jemne chlpky a ked to zarasra tak je to posobenie hormonov. ale zalud, pokial pamatam v skole sme sa ucili, ze napriklad dlane a zalud nezarastaju vobec, pretoze nemaju na to predpoklady, ani vlasove cibulky. skor by som povedala mutacia a robia sa preventivne prehliadky v mladosti, neverim, ze ti nato neprisli.ked tak skus hormonalne liecit, ale s tym treba ist k lekarovi ...