Videla som dnes v zrkadle svoj zadok ..

Príspevok v téme: Videla som dnes v zrkadle svoj zadok ..
celulitka

... a takmer odpadla. Po sviatkoch sa mi rapidne zhorsila celulitida - nepribrala som na vahe, lebo zo sladkeho nikdy nepriberam, ale asi po mesiaci som sa v kabinke videla nasvietena zhora ... no hroza!!! To nie je fer, ja nechcem cely zivot drzat dietu kvoli hladkemu pozadiu! Pri vyske 168 mam 54 kg, pravidelne cvicim v posilke aj cardio, masirujem sa a kremujem, jem viac-menej zdravo ... Co este??? Do leta sa musim dat dokopy, ved sa pred kamosmi nevyzleciem do plaviek... POMOOOOC!!!!

NighT_iLLuSioN

Ja sa na svoj zadok už pre istotu ani nehľadím =D Ale chcem začať cvičiť.. chodiť na aerobik... len musím niekoho zohnať =D

xyyyyy

Svetlá v kabínkach su fakt hrozné, ja som minule vošla do takej, v ktorej boli na všetkých stranách zrkadlá na celých stenách, som myslela, že odpadnem keď som videla svoj zadok:D
je tam blbé svetlo, no!:D
a celuly sa fakt nikdy nezbaviš, len ju môžeš redukovať.. Treba veľa piť (čistá voda, čaje..), zdravo jesť, cvičiť alebo proste sa veľa hýbať a keď sa budeš popri tom aj krémovať nejakým krémom po sprche či masírovať, určite to nepoškodí:)
Ale len samotné krémy či gély ti nepomôžu