suche miesta na rukach, svrbenie

Príspevok v téme: suche miesta na rukach, svrbenie
prezývka :)

Dobrý deň.

chcem sa spýtať.. asi pred mesiacom som mala problémy, že ma svrbelo cele telo, pokožka hlavy, proste všetko, na nevydržanie... nič sa mi ale na pokožke neobjavilo.. toto postupne prešlo, už iba sem tam svrbenie nastane, ale uz iba miestami a výnimočne...
ale čo ma trapi, je svrbenie rúk!
od lakťa po ramena mam sice na pohlad nebadatelné ale na dotyk jasné suche miesta a tie neskutočne svrbia celý den.
vyskusala som zmeniť aviváž, sprchový gel, telove mlieko... nič... ruky stale svrbia a suche miesta - flaky nemiznu..
co mam robit? co to moze sposobovat?
ide mi to skutočne na nervy :( stále sa "ošipujem" aj v práci, aj všade...

Ďakujem vopred za každú radu.

S pozdravom,

Prezývka :)

prezývka :)

to co pisala akoze evussska, tak to som pisala ja, som sa sekla v zadavani prezyvky... :)

presne - tei suche miesta sa uz pomaly menia na ekzem :( a tiez ma svrbia nohy a obcas aj chrbat, dokonca pokozka hlavy...

a tento rok sa mi to 1x stalo.. ale tiez len v zime. musim niečo vyňúrať na google ohladom tejto alergie :(

dakujem.

evussska

presne - tei suche miesta sa uz pomaly menia na ekzem :( a tiez ma svrbia nohy a obcas aj chrbat, dokonca pokozka hlavy...

a tento rok sa mi to 1x stalo.. ale tiez len v zime. musim niečo vyňúrať na google ohladom tejto alergie :(

dakujem.

evusska

no je to dost mozne, ze by to mohla byt aj ta alergia na chlad.... mne sa vzdy v zime vyhodia na rukach ekzemy... a svrbia ma nohy... takto sa to uz opakuje niekolko rokov a vzdy to pride v zime... na alergologii som este nebola... najskor som to riesila u koznej, ktora mi povedala, ze to mam z cistiacich prostriedkov... ale prisla som na to, ze to vobec nie je z toho... takze predpokladam, ze ja mam alergiu na chlad... ale este si to musim dat potvrdit...

natur

Velmi úcinný je prírodný produkt Epoch Calming Touch. Je to prírodný produkt vyvinutý najlepsími vedcami v oblasti
etnobotaniky, je bez chem. prísad, úplne
bezpecný a velmi úcinný. Je speciálne vyvinutý pre tých, ktorí trpia svrblavou, supinatou pokozkou alebo majú
vyrázky, ekzémy, ruzovku a rôzne kozné
problémy. Obsahuje pre pokozku prospesné
botaniká, ktoré ju upokojujú a posilnujú.
V lekárni ho nekúpite, poradím Vám na
emaili:amotyckova9@gmail.com a Vás problém bude vyriesený. Z praxe poznám
vela prípadov, ked ludia pouzívajú rôzne
maste od kozných lekárov, absolvujú mnozstvo rôznych vysetrení,ale neúspesne.
Po prírodných produktoch siahnu az vtedy,
ked sú zúfalí.Potom si vycítajú, preco si
nedali poradit uz skôr.

prezývka :)

to mlieko - je to s nim o moc lepsie.... cca 5h po naneseni neprichadza ziadne svrbenie ani suchost pokozky nie je tak vysoka... super..

evusska - hmm, to mi nenapadlo... zeby?
dufam teda, ze to po zime prejde :(
alebo ako tomu predist alebo teda v mojom pripade - zbavit sa toho??

hydrolotio

tak si kup excipicial u hydrolotio-alebo excipicial u lipolotio..je na suchu pokožku je velmi dobry hydratuje super..na predpis od kožnej stoji 11 centov asi..ale bez neho asi 4eura no ak je zla kožna tak to skus bez predpisu

prezývka :)

Dakujem za rady..

hej, ja viem, najlepsie je ist ku koznej, ale najhorsie je to, ze kozna v mojom meste je otras neodbornicka... vsetkm mladym dama acnecolor na vsetko alebo zodac... proste onicom, nepozrie, nevypytuje sa nic... nebol aosm uz neja asi 4-5 rokov, odkedy som skoncila skolu... do ineho mesta ist... no na to sa chystam uz dlho, aale teraz som zas nastupila do novej prace, tak sa mi tazko odchadza na cely den k lekarovi... :-/