Nutrex Lipo 6

Príspevok v téme: Nutrex Lipo 6
nutrexka :)

Prosím skúsenosti. :) Kto užíval, tak po akom čase bolo vidieť výsledky. Samozrejme popri zdravej strave s občasnými prehreškami :D .. Že či to pomáha zhodiť zo zadku a tak, hocijaké skúsenosti čo sa týkajú tohto výrobku - prosím, nijakého iného, ide mi čisto len o tento, ďakujem :)

clotere

Tabletky na chudnutie - -odkaz odstránený- ja berem uz Acai Berry viac ako mesiac…schudla som viac ako 10 kg .

anonymko1

Je naozaj ucinny ale treba ho objednavat iba zo zahranicia!!! Europska verzia mava az o polovicu menej ucinnych latok! v ziadnom pripade neobjednavajte eu verzie... su slabe...

Lipo 6

Čaute, má niekto skúsenosť s objednávaním tohto produktu cez Ebay? :) S doručením na SR nie sú problémy? Ďakujem.

sofynka

Caute kupila som si lipo 6 americku verziu ale je to dost silne na mna a ja ani kavu nepijem tak preto to je moc silne na mna. Ak mare zaujem staci napisat na sofynka13@gmail.com

mattoSK

Lipo 6 black z EU je velmi slabucky.,spalujes vacsinou len kvoli obsahu kofeinu.
Najlepsie je si ho objednat z usa, z ebayu napr . stal ma o 4eur viacej ako z SK , musi totiz obsahovat latku yohimbine,ktora dokaze viacej spalovat tuk z hlavnych lozisk.