Nutrex Lipo 6

Príspevok v téme: Nutrex Lipo 6
nutrexka :)

Prosím skúsenosti. :) Kto užíval, tak po akom čase bolo vidieť výsledky. Samozrejme popri zdravej strave s občasnými prehreškami :D .. Že či to pomáha zhodiť zo zadku a tak, hocijaké skúsenosti čo sa týkajú tohto výrobku - prosím, nijakého iného, ide mi čisto len o tento, ďakujem :)

nutrexka :)

doubledog, neboj, stravujem sa dobre, zdravo a mám pestrú stravu, inak by som asi nedrasticky neschudla tých 12 kg a váha sa drží už pár mesiacov, aj cholesterol sa mi upravil atď, len proste ja strašne milujem čokoládu :))) niekto fajčí, niekto má rád čokinu :)))

btw, v chudnutí som sa inšpirovala stránkou -odkaz odstránený- a myslím, že sú tam dobré rady..

nutrexka :)

doubledog, no veď uvidíme, čo bude za pár dní, týždňov, počas užívania. Dnes ráno som začala s jednou tabletkou, ako bolo napísané... Balenie mi vychádza cca na tých 40 dní. Ale čo je sranda, dalo mi to možno aj takú novú motiváciu, že zatiaľ ma ani tie koláče tu na stole nelákajú, keď si predstavím, že som za nutrex vysolila 45€, čo nie je málo, tak hádam mi to vydrží, lebo sladké je môj zabijak :D ale vždy si radšej trochu dám, keď mám veľkú chuť, lebo kebyže sa to vo mne zbiera, tak potom zjem aj celý náklaďák čokolády :D:D:D

doubledog

tvoje telo si svoje tukove zasoby brani, ako vie.
a prave tieto spalovace mozu pomoct tuto obranu prekonat.
pripadne skus pokrocilejsie metody, ako je napr. intervalovy kardio trening.

nutrexka :)

doubledog, vlastne áno, dobre hovoríš :))) ... ja cvičím a tak, na zadku mám v podstate svaly tiež, ale obalené tukom, tak keby ten trochu zliezol, tak sa nenahnevám :D lebo nech robím čo robím, svaly sa mi na ňom spevňujú,ale tuk už zliezť veľmi nechce, a to aj keď cvičím tak ako by som mala.. napr. na stepperi na najnižšej záťaži, v správnej tepovej frekvencii a aj dostatočný čas... tak dúfam, že toto to spaľovanie znovu trochu nakopne.. :)

doubledog

jasne, ze ti to tam napisu, ved co uz lepsie mozu napisat k spalovacu, urcenemu pre zeny? :)
ono to ani nie je nepravda, ved logicky to bude spalovat tuk z miest, kde sa nachadza a nie z miest, kde ho niet.

nutrexka :)

"Tieto tekuté kapsule boli pôvodne vyvinuté pre ženy, kedy veľmi účinne pôsobia predovšetkým v problematických partiách bruška, pásu, bokov a stehien. Okrem iného kapsule Lipo-6 vytvárajú aj silnú termogenézu, ktorá vedie k celkovej strate telesného tuku." - Nutrex

"Revolučná receptúra tohto produktu blokuje ukladanie telesného tuku a napomáha jeho uvoľňovaniu prostredníctvom blokovania receptorov adenozínu and Alfa-2. Stacker 2 XPLC™ spáli s okamžitým účinkom o 40 percent tukov viac a to práve na miestach, kde sa nachádza väčšina týchto receptorov. A to je práve na stehnách, bokoch a na bruchu. "

Ja len podľa toho, čo som čítala, ale samozrejme chápem, že chudnúť sa nedá čisto selektívne ... :)

nutrexka :)

doubledog, ďakujem za názor :) ... Určite sú aj lepšie, len nepotrebujem veľký úbytok, ja som schudla cca 12 kg bez všelijakých spaľovačov, takže k úplnej spokojnosti mi možno stačia nejaké tri kilá, ale potrebujem hlavne niečo, čo účinkuje na problémových partiách a to som sa dočítala o Stacker 2 XPLC a o tomto, ale ten Stacker tu u nás nemali a z netu sa mi nechcelo objednávať :))))

doubledog

tento pripravok ma celkom dobre zlozenie, urcite je ucinny, nebudes lutovat
ale videl som uz aj lepsie spalovace