Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Búšenie srdca

stanca75

Velmi ma zaujala vasa tema. Ja som mala tiez take problemy, ked som isla len po schodoch tak som sa zadychala a rozbuchalo sa mi srdce, potila som sa a bola som unavena a to mam len 35rokov. Zistili mi stitnu zlazu,takze aj Vam ODPORUCAM toto vysetrenie stana

adilady

Ja toto mavam tiez. Najskor sa mi to vyskytlo zaciatkom roku 2009 asi 3x v priebehu 2 tyzdnov v noci v spanku alebo ked som mala zaspat. Z kludoveho stavu sa mi z nicoho nic rozbuchalo srdce a nie a nie zastavit. Bola som na vysetrenie u obvodnej a nic sa nezistilo, ale kedze som jej porozpravala o svojich problemoch z rodinneho prostredia, hned usudila ze to je psychika na pricine. Tak som si nasadila magnezium. A ona mi dala ze sem tam podla potreby mozem uzit Oxazepam. Potom so mala s tymto pokoj az do septembra 2009. Znovu sa mi tento jav zopakoval asi 3x a zase som sa vybrala k lekarke. Znova to pripisovala stresom (bo naozaj som aj dost vtedy zle prezivala rozchod s frajrom)ale poslala ma pre istotu na ECHO srdca. A to je o.k., zaver tzv. panicka porucha..skratka zo stresov, nervov. Tak zase som nasadila magnezium500 beriem to doteraz, aj B6 som uzivala. Na upokojenie alebo celkovo ked nemozem zaspat dam od mamy lexaurin alebo neurol.Nebudem sa predsa trapit..No ale dnes v noci som to zase tak pocitila, nechcelo sa mi najskor zaspat a potom postupne sa mi zvysoval tep, takze som spala asi 3 hodiny. Najhorsie je, ze mam aj strach si merat tlak. Vzdy som mala nizky ale ked sa mi pred rokom toto prvy krat prihodilo, som si ho zmerala v tom busenia mala som 135/85, coma hroozne vylakalo. U doktorky vzdy zvyseny, lebo mam syndrom bieleho plasta, ktoreho sa neviem zbavit. Proste sa mi tam srdce rozbucha jak dive. NOa odvtedy vzdy ked somsi sla doma merat tlak tak zakazdym som dostala strach a tym padom aj tlak bol vysoky. Normalne ma to stve, kazdy den sa chystam, ze si ho uz konecne zmeram ale furt mam taky blok. Neviem ,ako to prekonat.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.