Plavanie v Bratislave

veronika11v

Diky moc :)
Hadam skusim tu Iuventu.. este aj FEI ma bazen kde chodia plavat aj cudzinci.. takze vyskusam a dam vediet;)

ojka

bazeny po školach su určené hlavne žiakom a zamestnancom, ale do akej miery aj verejnosti ak náhodou, tak to ti neviem...
ale hovorí sa o týchto školach:
www.bratislavskenoviny.sk
tak ak tam niekoho poznaš, skus sa popýtať a zistit si niečo bližšie (;

ojka

hm, tak potom su už len také rozlietané bazeny po BA, ale tak ak chceš plavareň, tak na Pasienkoch.
www.bratislavaguide.com
alebo ešte ma napadla iuventa
www.sportove-centrum.sk ale tak neviem či toto je zrovna najaktualnejšia stranka....
no neviem , treba ešte pozisťovať (:

ojka

hm, tak potom su už len také rozlietané bazeny po BA, ale tak ak chceš plavareň, tak na Pasienkoch.
www.bratislavaguide.com
alebo ešte ma napadla iuventa
www.sportove-centrum.sk ale tak neviem či toto je zrovna najaktualnejšia stranka....
no neviem , treba ešte pozisťovať (:

veronika11v

tak nemyslela som rovno v petrzalke :) ale daco v blizkosti...
pozerala som to na einsteinovej, ale to vyzera skorej take luxusnejsie :) rozmyslala som aj nad vlcim hrdlom.. este sa musim poinformovat.. no ale zistila som ze vela krytych bazenov tu veru nie je v BA:)

ojka

denz, malý či velký ? ((-: ja bych nešla ani do jedného asi. Teda do maleho určite. Aj ked neviem, či veronika mala na mysli zrovna takýto typ "otovreného bazena" :D
veronika, ale tak sa mi zda, že na einsteinovej je nejaké sukromné(takže ktovie aké tie ceny sú ) fitko, kde maju bazén, o ničom inom v Petržalke neviem....