Orgazmus v noci

Aidyl

Hoci mám po pädesiatke,môžem potvrdiť,že orgazmus ženy bez sexu samovrcholiaci je pravdivý.
Aspoň mne sa už párkrát stalo,že som sa ráno prebudila s orgazmom a to bez toho,že by sa mi niečo erotické snívalo.
Cítila som len vzrušivé sťahy pochvy,ktoré som zintenzívnila ešte silnejšim stiahnutím pičkou a stehnami,čím bol orgazmus o to silnejší,potom som povolila a po 1-2 minúte znovu zopakovala,čím som po sebe dosiahla opakovaním sťahovaním niekoľko orgazmov (5-7) jeden za druhým,bez akéhokoľvek dotyku pohlavia.
Myslím si,že sa to môže stať nahromadením častými stresmi a tým nočným,či ranným orgazmom sa všetká tá potláčaná energia z tela akoby vytryskla von vyvrcholením.(ale príjemým)
Aspoň takto si to ja vysvetľujem.

nnn

Ja keď nemám dlho sex :) a orgazmus alebo naopak ked mám stále pravidelne sex a orgazmus tak sa smi stane že že zažijem počas spánku orgazmus :) sníva sa mi nejaký erotický sen... a už sa len prebudím s orgazmom... a cítim hlavne intenzívne sťahy :) super prebudenie

ta3

Macicka, neskriep sa s Denzom, pretoze ma pravdu, v sne sa da prezit skutocny orgazmus, mne sa to uz tiez stalo a bolo to take intenzivne, ze som sa na to zobudila, uz som bola uplne prebudena a citila som este dozvuky (posledne kontrakcie), ja si myslim, ze sa to stane najskor vtedy, ked mame malo sexu v realite, sex nam potom prirodzene chyba a ked nahromadenu sexualnu energiu nevybijeme normalne za bdeleho stavu, uvolni sa v spanku formou silneho orgazmu, ja v tom nevidim nic zvlastneho alebo nenormalneho

GA

Snívanie je priestor, kde sa môžeme pokúsiť o svoje najintímnejšie sexuálne fantázie. Podľa mnohých výpovedí je snový sex veľkolepým zážitkom – teda že orgazmus v snoch je obzvlášť intenzívny. Schopnosť ľudí dosiahnuť počas snívania silný orgazmus je aspoň čiastočne vyvolaná tým, že v snovom spánku je naše telo úplne uvoľnené – oveľa väčšmi ako pri akomkoľvek odpočívaní v bdelom stave. Psychologicky však musíme zvážiť: Je niečo v živote súkromnejšie ako sen? Pravdou o snívaní je, že vo svojich snoch môžeme robiť všetko, čo chceme, a nikto nebude nikdy múdrejší ako my sami. Toto oslobodenie od spoločenských ohľadov a zákazov spolu s uvoľnením tela je najpravdepodobnejšou príčinou silného orgazmu v snových sexuálnych dobrodružstvách.
Počas snívania bývajú sexuálne vzrušení nielen muži, ale i ženy. U mužov sa zvyčajne vyvinie erekcia počas každej periódy snového spánku. Ženy reagujú podobne, vagína je zaplavená zvýšeným tokom krvi a klitoris sa „postaví“. Vzrušenie genitálií je normálnou črtou snového spánku. Každú noc všetci prechádzame cyklami s periódami vzrušenia a uvoľnenia, ktoré sú spolu dobre zladené.

Faith

Asi pred dvoma mesiacmi som pozerala v telke nejaký dokument.. názov mal SeX v spánku.. išlo tam o to, že veľa ľudí trpí istou chorobou a to je sexom alebo vzrušovaním samého seba počas spánku o čom vlastne vedenia, funguje to na tom istom spôsobe ako námesačnosť.. :D :D neverila som vlastným ušiam.. :D čo už len za poruchy existuje na tomto svete.. :D

Denz

macka- ved aj ona spala.....a prebudila sa nan.
Skor si myslim,ze ozajstny orgazmus pocas spania sa docieli takym sposobom....

macka26

ta baba co toto forum zalozila mala asi na mysli orgazmus pocas sna... a ten nemusi mat nic spolocny s tvojim telom. iba s predstavou a prezitim v sne

Denz

macka....kravina???
kamaratka mi to raz vravela,ze sa prebudila s orgazmom a celu ruku mala krvavu.....mala menzes.
Tak neverim,ze je to kravina.