Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chcem otehotniet

Príspevok v téme: chcem otehotniet
sima22

ahojte,mam 22 rokov,s priatelom sme uz takmer sedem rokov,on je odomna o rok starsi,velmi sa lubime,minuly mesiac mi meskal menzes 10 dni,a mysleli sme ze som tehotna,ale testy ukazovali opak,takze menzes nastupil,bola som z toho velmi smutna,uz som bola tak psychicky do toho naladena,ze som tehotna,ani to neviem popisat,proste bola som stastna ze som v tom,no prislo sklamanie,priatel povedal ze dobre budeme to skusat,ale po par dnoch mi oznamil,ze musime este pockat,pracujeme v zahranici a chce aby sme este zarobili nejake peniaze,boji sa,na slovensku mame uver,byvanie nedokoncene,ale ved mi mozme pokojne este zostat tu,pojdem tu na matersku,tu je to trosku o niecom inom ako na slovensku,a velmi tuzim po babatku,nevedela som sa snim rozpravat,lebo cez sviatky sme mali na navsteve kamaratov s rocnym syncekom,cele 3 hodiny som sa snim prehrala a bola som smutna z toho ze ja nemozem mat dieta,ale vcera priatel zmenil nazor,jednoducho to do mna vsetko vystriekal,dneska zasa...teraz uz len dufat ze sa to podari,myslite si ze sme neurobili spravne,ze mali sme este nejaky ten cas pockat a posetrit nejake peniaze??dakujem

sima22

ste vsetci zlati,dakujem vam za reakcie,toto forum mi velmi pomaha,nachadzam tu take rady ktore mi neda nikto,vlastne kamaratov tu v zahranici ani nemam,nikomu tu v uk nemozem povedat co citim a tak,nikoho to nezaujima,nikto nie je taky kamarat,ale to je jedno...
velmi ste ma vsetci potesili,mate vsetci pravdu,my sme na tom neni az tak strasne zle,byt si prerabame,len ide o to ze mame uver zobraty,a viete vtedy sa clovek boji,lebo "svokrovci" su nam rucitelia vlastnym domom,cize vlastne aj nasim,ale naozaj,my sme velmi zodpovedni,ale ked nam je tu tak smutno,a ked som sa cez ten vykend prehrala 3 hodiny s tym malym chlapcom,no davno mi tak ocka nesvietili...a tento vykend pojdeme my za nim,dufam ze sa nam to podari,skor ci neskor,no tazko na to nemysliet...doteraz sme si davali pozor a ked to zrazu chceme,nic sa nebude darit..no uvidime,budeme to skusat,a ozaj,ked mame tie plodne dni?12,13 den po zacati menzesu,ci kedy to je?a je nejaka sanca ze by som mohla otehotniet aj mimo plodnych dni?teda lovec,to ti dakujem za taky kompliment....inak ja som velmi zodpovedna:)

ahoj123

ja vam drzim palce :) inac my s manzelom sme na tom este horsie boli (ja este skola,aj on,ani byt ani nic,len nasetrene nieco,a teraz je nam fajn :) vsetko prislo krasne postupne )

lenkaaaaaaaa

vsetko sa da ak sa chce :) cize ak budes mat babatko tak sa tie financie nejako najdu. a ak sa ti nepodari teraz otehotniet, nevadi.. nechaj to tak ved ked to pride tak to pride. a ako sa hovori ze veci o ktore sa najviac snazime sa nam vyhybaju :) tak nato jednoducho nemysli, ste este mladi a mate cas.. drzim palce :)

lost

necakal by som za kazdu cenu na "dosetrenie" pretoze clovek, aj ked nevedomky, si velmi velmi tazko dokaze povedat "tak a mam dost"

"teraz uz len dufat ze sa to podari,myslite si ze sme neurobili spravne,"

ucite to nebolo nespravne ;) podla mna

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.