Ako mám mame povedať, že idem na rande?

Príspevok v téme: Ako mám mame povedať, že idem na rande?
Suatit

ahojte, pred mesiacom som sa rozišla s priateľom. zo začiatku som to ťažko prežívala, ale keďže to bolo správne, že sme sa rozišli (on so mnou) tak som to prijala... občas za mnou príde, že zabehneme von so psom, alebo len tak na pokec. ja mám o mesiac 17. on má 30. to len pre zaujímavosť hovorím.
teraz som však spoznala fajn muža, tiež má 28, ale je asi 40km odo mňa. dohodli sme sa, že sa stretneme. ja však nechcem robiť nič poza chrbet doma... takže by som chcela dnes večer povedať mame, že chcem ísť na rande s týmto chlapcom...
neviem však ako na to, keďže je to také-všelijaké s jej názorom, že by som mala riešiť iné veci, ako stále vzťahy.
bola by som veľmi rada, ak by ste mi poradili, ako mám ísť na ňu s týmto :) ďakujem všetkým.

zuzic

ja ta uplne chapem:)) ibaze ti neviem poradit mne by mama nedovolila nikdy:) tak nejak take ocka nahodit, poslusny ton tak citlivo sa naladit a aj ju preladit na taku hladinu aby si bola ista ze je to teraz uz dobre:) alebo ja neviem:)))

jajka001_

dufam ze niekde na verejnom mieste...no normalne, je to problem? idem tam a tam stretnem sa s jednym chlapcom, mobil mas keby daco. len bud velmi opatrna ked ho nepoznas.

Suatit

zuzic: to by som jej nemohla takto povedať, pretože vždy vie s kým idem von, a kam, atď :) ja chcem jej narovinu povedať, čo a ako. moja mamina si so mnou preskákala už dooosť veľa čo sa týka vzťahov :) preto uprednostňujem úprimnosť, ale taktnú :)

Suatit

jajka001_ : a akým štýlom jej to ale mám povedať? pred pár dňami som jej ukázala aj jeho fotku, aj jeho meno, aj čo robí, atď... pretože vlastne toto by malo byť naše prvé stretnutie, keďže si len píšeme. ale je vidno, že je to fajn človek, študuje psychológiu a veľmi dobre si rozumieme. dokonca máme podobné záujmy, aj názory :-)
tak čo? ako jej to mám povedať?

zuzic

ehm s tymto chlapcom...povedala by som skor muzom:) po dobrotky to nepojde? akoze mami zajtra idem prec chcem sa stretnut s jednym znamym...

jajka001_

ved som si vsimla :) chcela som sa divit ze taka mlada baba bali takych starych, ale ako vravim, preco nie :) myslim ze ked mas s maminou dobry vztah je lepsie vraviet pravdu a aj si pripadne vypocut jej nesuhlas, ma pravo na nazor