padanie vlasov...

Príspevok v téme: padanie vlasov...
mandarinka

Poradte mi niekto,asi pred tromi rokmy som si vsimla ze mi padaju viac vlasy,a ked si porovnam fotky teraz a predtym tak je ich vyditelne menej,mam to asi zo stretu(skola,doma a tak)ale nechcem dopadnut ako moja kamaratka,ktorej pred dvomi rokmi vypadali vsetky vlasy a doteraz jej nevedia zistit z coho to ma.Poradte mi s nejakymi tabletkami alebo vitaminmi volne dostupnymi v lekarni.Dakujem vopred

jajkafr

mandarinka Tessy má pravdu padanie vlasov môže súvisieť aj s nejakým ochorením napr. štítna žľaza.... ale to by si musela mať aj iné príznaky

jajkafr

mandarinka neviem skús pozrieť na ww.walmark.sk Viaderm je od tej firmy. Zinok môže mať rôznu cenu záleží od výrobcu skús sa opýtať v lekárni ... existuje tiež zinok, vápnik, horčík tuším to vyrába tiež walmark... ja som jeden čas užívala zinok s vápnikom a posilnili sa mi nechty ale zmenu vo vypadávaní vlasov som nepostrehla :( ak si v strese na "posilnenie nervov" tuším pomáha horčík ale nie som si istá a relaxačné cvičenia si neskúšala? alebo skús nejak vypnúť aspoň raz týždenne vypadni z domu zober sa na prechádzku do lesa ...

Tessy06

mandarinka, môže to súvisieť s poruchou štítnej žľazy... ja by som to nepodceňovala... dá sa to diagnostikovať krvnými testami