neskusena

Príspevok v téme: neskusena
nadrzana

teraz som sa prvykrat prstovala,mam dvadsat rokov,kym som si robila dobre naprvrchu trenim,bola som strasne nadrzana a chcela tam zasunut ten najvacsi penis jaky je,neskor ked som tam chcela dat tri prsty,isli iba dva a pri pohyboch smerom dnu a von isiel len jeden aj to mi nic nerobilo,ani moc hlboko som ho nemala,navyse ta tekutina rychlo zaschynala a ja som nemohla vediet najst ani klitoris,pred tym som sa sprchovala a aj tak mi ruka smrdela po moci,mam trocha vecsie pysky,moze to byt tym,ze ma to nevzrusovalo,to som frigidna ?

SveetDadyDee

Je to jednoduché ak sa chceš robiť sama a chceš ísť do hĺbky potrebuješ lubrikant, je to iné keď ta robí nejaký chlapec väčšinou je žena vzrušená a je vlhká sama o sebe, plus chlap používa sliny alebo samotný jazyk. Ak sa chceš robiť prstami tak si ich aspoň nasliň a ak sa zase cítiš suchá tak si prsty znova nasliň.

SveetDadyDee

Je to jednoduché ak sa chceš robiť sama a chceš ísť do hĺbky potrebuješ lubrikant, je to iné keď ta robí nejaký chlapec väčšinou je žena vzrušená a je vlhká sama o sebe, plus chlap používa sliny alebo samotný jazyk. Ak sa chceš robiť prstami tak si ich aspoň nasliň a ak sa zase cítiš suchá tak si prsty znova nasliň.

stara panna

Ani mna to nevzrušuje ked si tam idem s prstami, ale ked som mala priatela a išiel mi tam, tak ma to vzrušovalo.Takže to asi nie je o frigidite , ty si panna v 20 ja mam 26 a stale som panna . Tiež ako ty snivam o tom , že by som chcela konečne sex. Lenže v mojej hlave je strach mať sex .Asi mi je sudene byť pannou naveky a to že som panna o mne nikto nevie. Nemam odvahu to povedať ani najlepšej kamaratke.