Som tehotna mam len 15r

Morzsi

katolícka cirkev zakazuje mnoho iných veci ako je HAK alebo IVF a keď moja učiteľka anatómie reh. sestra vedela že idem na IVF povedala mi iba tolko ale viete ako to je ...
viem ja si dám vložiť všetky ...

vložili mi 2

2 som nechala zamraziť ale tie sme dali zlikvidovať lebo malá sa podarila hneď na 1X

ja osobne by som na potrat nešla , i keby som mala 16
z ppočiatku to bude ťažké ale s pomocou rodičov sa to nejako zvládne .

síce mladosť už nebudeš mať ako iné dievčatá disco a párty budú bokom prvoradé bude jedine tvoje dieťa

nezabudni to čo mu dáš raz ti vráti ak mu dáš veľa lásky veľa lásky ti raz vráti

ja som malú chcela čakala som na nu 20 rokov v marci budem mať 40

bibama

Ja som sa stala maminou v 16 rokoch. Na zaciatku som si prezila ukrutne peklo, bola som skvela ziacka, ideal a potom toto...
Najviac na svete mi pomohla mamina, aj ked sme si cestu k sebe hladali tazko. Dnes mam 30, doma velku slecnu, skoncenu vysoku, cerstvy doktorat.Da sa to zvladnut, ale musis mat blizkych, ktory ti pomozu a najma ty musis mat obrovsku silu a obrnit sa pred okolim, ktore ti da riadne pocitit co si "urobila" .DRZIM PALCE.

lost

usb kablik - presne tak,... ten co radi "chod na potrat" by mal byt potrateny sam..

je to velmi velka nezodpovednost zo strany tej baby, ale tak (stalo sa, pouci sa)... kazdy robi chyby.. nie ze by jej pomohol, ale radi jej potrat.. hmm.. divny svet :P

usb kablik

ja nechapem ako niektory ludia posielaju baby co este nemaju 18 na potratkeby si to len oni predstavili ze maju nechat zabit svoje dieta je to absorudne..... alebo ked im hovoria ze su sproste a sibe im...ja mam 16 a minuly rok som bola na potrate a budem to lutovat cely zivot je to narocne velmi psychicky je to strasne....mno uz teraz rozmyslame ss partnerom ze si spravime a nahradime smutok radostov.... radim ti aby si urrcite nesla na potrat ani aby si to niekde dala nechaj si to fotrovci to pochopia aj ked zo zaciatku moc ne ale potom uz ano...vela stastia.....je to normalna vec

usb kablik

ja nechapem ako niektory ludia posielaju baby co este nemaju 18 na potratkeby si to len oni predstavili ze maju nechat zabit svoje dieta je to absorudne..... alebo ked im hovoria ze su sproste a sibe im...ja mam 16 a minuly rok som bola na potrate a budem to lutovat cely zivot je to narocne velmi psychicky je to strasne....mno uz teraz rozmyslame ss partnerom ze si spravime a nahradime smutok radostov.... radim ti aby si urrcite nesla na potrat ani aby si to niekde dala nechaj si to fotrovci to pochopia aj ked zo zaciatku moc ne ale potom uz ano...vela stastia.....je to normalna vec

usb kablik

ja nechapem ako niektory ludia posielaju baby co este nemaju 18 na potratkeby si to len oni predstavili ze maju nechat zabit svoje dieta je to absorudne..... alebo ked im hovoria ze su sproste a sibe im...ja mam 16 a minuly rok som bola na potrate a budem to lutovat cely zivot je to narocne velmi psychicky je to strasne....mno uz teraz rozmyslame ss partnerom ze si spravime a nahradime smutok radostov.... radim ti aby si urrcite nesla na potrat ani aby si to niekde dala nechaj si to fotrovci to pochopia aj ked zo zaciatku moc ne ale potom uz ano...vela stastia.....je to normalna vec

usb kablik

ja nechapem ako niektory ludia posielaju baby co este nemaju 18 na potratkeby si to len oni predstavili ze maju nechat zabit svoje dieta je to absorudne..... alebo ked im hovoria ze su sproste a sibe im...ja mam 16 a minuly rok som bola na potrate a budem to lutovat cely zivot je to narocne velmi psychicky je to strasne....mno uz teraz rozmyslame ss partnerom ze si spravime a nahradime smutok radostov.... radim ti aby si urrcite nesla na potrat ani aby si to niekde dala nechaj si to fotrovci to pochopia aj ked zo zaciatku moc ne ale potom uz ano...vela stastia.....je to normalna vec

levicaaaaa

tie otázky v spovedelnici boli nemiestne zo strany kňaza... ja by som mu asi na to povedala, že je to moja súkromná vec... a šla k inému na spoveď...

lost

To vyhodenie zo spovednice je zaujimave.
Jednak si to zapamata na cely zivot, jednak sa mozno zlakne a zanevrie na celu vieru..

K tomu disko .. to je uz hardcore, ako sa dnesna populacia vyvija .. smutne.