Som tehotna mam len 15r

nika31

Kavenka spravne ako pises rozhodne pre vas sud , tvoji rodicia ziadne povolenie nedavaju pre teba teraz , je to hlupost ako pise pravnik drzim palce povedz to kludne doma

kavenka.

levica , ano chodim k lekarke som 4 mesiaci , dakujem pravnik on uz ma svoj byt podnika ma vsetko teda na sude uspejeme ?

levicaaaaa

kavenka. no tak vidíš, na interrupciu už ísť nemôžeš... kto ti povedal, že si v 4. mesiaci? bola si u gynekologA?

usiko

moznost je aj vynosit dieta, teda perusit studium na rok a po porode dat dieta na adopciu...tak ho dostanu milujuci rodicia a ty nebudes musiet na potrat, nebudes mat stresy a v buducnosti budes mat deticiek kolko budes chciet...

pravnik BA

kavenka , tento problem minule riesil sud v BA , nie je pravda ze tvoji rodicia musia dat povolenie to je blbost rozhoduje sud a nie rodicia ale zalezi ake ma postavenie tvoj mily ci vie aj dieta uzivit ma byt ? atd ? ak ano a je bezúhonny mate to vyhrate :D

levicaaaaa

na to aby si ťa ten tvoj feši zobral, musí mať aj povolenie tvojich rodičov...

inak, zaujímavá kombinácia 15 ročná s 29 ročným...

pozri, je fakt, že tvoji rodičia sú za teba zodpovední, ale dotiahnúť a reťazami priviazať na operačku ťa nemôžu...

v koľkatom si týždni ?

kavenka.

on si ma chce zobrat , vraj poziada o to súd ci ako.... ale mne zase povedali ze moji rodicia su za mna zodpovedni a ze mozu dat prikaz aby mi to zobrali lekari prec.... tak ja neviem , no ja to chcem povedat sama doma ale mam strach ze ma otec zabije zrube

levicaaaaa

kavenka. a ako by ti to rodičia dokázali dať preč??? mama je bosorka a otec čarodejník???

by ma inak zaujímalo, že čo viedlo 29 ročného chalana k takémuto činu...

no dievča, máš to ťažké, každopádne to doma povedz, iná možnosť ti neostáva...
a hlavne to povedz tomu tvojmu fešimu, nech sa k tomu postaví ako chlap...